Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon megismertem egy...

Facebookon megismertem egy srácot, egy hét után találkoztunk majd letörölt. Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés

Én már az elején tudtam hogy nem illünk össze, a találkozás során kb én beszéltem csak, pedig állítólag "nagydumás", majd a végén bocsánatot kért érte.

Igazából csak arra gondoltam hogy megírom neki hogy nagy paraszt, és hogy az irónia megértéséhez intelligencia szükséges, valószínűleg ezért nem érti (mondta a beszélgetések során):D


2014. szept. 19. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyen gyökerekkel nem érdemes foglalkozni, annyira se méltasd hogy írsz neki :)

ez ne vegye kedved :)

2014. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:

Minek írnál?

Csak olyat írj, ami igaz, kedves és szükséges. Mást nem érdemes :-)

2014. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem csajok csinálták ezt, h talin meg se szólalt, tök unalmas volt majd tali után tiltott, nem is csak törölt! pedig rendes voltam minden lánnyal! aztán rájöttem, hogy csúnyának tartottak bizonyára ezért történt ami történt, tudom rosszul esik ez mindenkinek, de szerintem te is külsőre nem jöttél be neki valószínűleg, csak most fordított a helyzet, nema csaj koptatott, hanem a fiú
2014. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez állt fenn, inkább érezte hogy tùl okos vagyok hozzá. No mindegy, nem csak külsõleg, emberileg se jött be.:D
2014. szept. 20. 21:23
 5/6 anonim válasza:
Ne fáradj, kár szépíteni..:D
2014. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem fáradok nyugi, tisztában vagyok az adottságaimmal, és a képességeimmel ;)

Téged pedig sajnállak, hogy ilyen helyzetben vagy..:D

2014. szept. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!