Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tényleg nagy hátrány...

Lányok! Tényleg nagy hátrány egy srácnál, ha nem szokott alkoholt fogyasztani bulikon?

Figyelt kérdés

Haverjaim szerint egyszer be kéne már rúgnom, hogy végre felnőjek és férfivé váljak. És hogy egy csaj se fog odajönni hozzám, ha csak egy üdítőt szorongatok a kezemben, mert lúzernek hisz.

Nem esik jól, hogy ezeket mondják nekem, de mi van, ha tényleg igazuk van?


2014. nov. 30. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira nincs igazuk, hogy az már fáj
2014. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csajozni nem bulikon kell.
2014. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a lányok értékrendje nagyon el lett korcsosulva, a rossz számít jónak, a jó rossznak!
2014. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hátrány.
2014. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
60%
Meghalhatsz szűzként is, csak rajtad áll, mit kezdesz az életeddel. Hallgass a barátaidra, és élvezd az életet, ameddig lehet!
2014. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyik lánynál hátrány, annál nem is érdemes próbálkozni, az ilyen az nem is nő...
2014. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fahéjas Alien ***** válasza:
25%

Nem, de csak akkor, ha nem szól le, ha nekem meg olyanom van és épp alkoholt fogyasztani van kedvem.


Nem vagy lúzer.

2014. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
13%
szted a csajoknak kell olyan pasi aki állandóan visszafogja magát mint te? bocs de elég unalmas ember lehetsz, az üdítőddel inkább egy általános iskolás farsangi bulira menj. ennyi 17/L
2014. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van olyan csaj,akinek kell ;)

na de a kérdésre válaszolva,mondjuk én lány létemre alkoholizálok(de nem mászok rá senkire,mert,hogy imádom a független életem),de szeretem az olyan fiúkat,akik visszafogottak...meg jó,ha van köztünk egy józan.

Abban esetleg igazuk lehet,hogy most kell kiélned magad,nem 40 évesen...lehet mértékkel is bulizni,és alkohol sem kell hozzá :) 17/l

2014. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerinem inkább azt nem szeretik, ha látványosan berúgsz a bulikon/kocsmában (főleg ha a párodként ott van veled).

Persze ha már lemész valahova este, 1-2 sört azért illene meginni, már csak illemből is. Ne félj, ha iszol, akkor sem fognak automatikusan csak úgy odamenni a lányok:D

2014. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!