Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne nézzenek kb. nyolc évvel fiatalabbnak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, örülj neki. A lényeg, hogy a viselkedésed legyen a korodhoz megfelelő és ne túl kisgyerekes.
2014. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyél semmit, ez nem hátrány...
2014. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy nő? :D én ha megnövesztem a szakállam minimum 5el idősebbnek, ha visszanyírom 5el fiatalabbnak néznek.. :]
2014. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2014. nov. 23. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen nézek ki úgy, mint egy 12 éves és ez változni se fog. Most valami arcszőrzetet próbálok növeszteni, hátha jobb lesz.
2014. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1!

A korombeli lányokat nem igazán érdeklem,a fiatalabbak gondolkodása pedig eltér az enyémtől. :S

2014. nov. 23. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a borotvát!

[link]

2014. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem ilyen gáz.
2014. nov. 23. 22:36
 9/9 anonim válasza:

Üdvözöllek Benneteket !


Hát az én esetem mindent felülmúl !

Én 40 éves férfi vagyok, de max. 26-nak néz mindenki, amitől már annyira szorongok, stresszelek, hogy a dili határán vagyok.

Iszonyat mennyiségű alkoholt fogyasztok, nem alszok csak 3-4 órákat, idegeskedek sok mindenen (DIREKT) , de semmi semmi hatás, az arcom baba, ránctalan, bárgyú.


Van egy kisfiam is, őt meg a kisöcsémnek nézik, hátam mögött összesúgnak, röhögnek, LÉPTEN NYOMON LETEGEZNEK ! Megalázó ez már nagyon! Kis takony 18-20 évesek simán letegeznek, azt hiszik, 25 vagyok..... Iszonyatosan elegem van már ebből, nem tudom meddig tart még ez a helyzet. SOHA SEHOL NEM VESZNEK KOMOLYAN, szülői értekezleten is csak néznek rám mint egy diákra :((( Pedig a mellettem ülő anyuka is egykorú velem, csak megviselt a pofája, meg ráncos, ősz, vén .....

2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!