Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eddig,31 éves koromig egy...

Ha eddig,31 éves koromig egy párkapcsolatom se volt és főleg férfi ismerőseim vannak, nyissak inkább a saját nemem felé?

Figyelt kérdés
Lányokkal nem is szoktam beszélni szinte. Viszont vonz a női test látványa...
2014. nov. 30. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléggé beb.szna, ha kénytelen lenne férfiakkal kezdeni az ember csak azért, mert jelenleg főleg férfi ismerősei vannak...
2014. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Többször is elolvastam a kérdést, mert nem hittem el, hogy tényleg létezik... Hogy egy elvileg kifejlett egyed gondolatisága ilyen színvonalon lebeg...


De annyit megsúgok, hogy a meleg férfiak nem igénytelenebbek a nőknél, azaz felesleges próbálkozás lesz a "nyitás"-i kísérlet. :S

2014. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak csalódással záródtak a randizási kísérleteim. Utánuk depressziós is voltam hetekig.
2014. nov. 30. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább randijaid voltak, nekem még az sem jutott 28 évesen, de soha sem fordulna meg benne, hogy a másik csapatban próbálkozzam. Fúj!
2014. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki meleg, az még nem azt jelenti, hogy minden pasi bejön neki. Ugyan úgy kaphatsz hideget-meleget.

Szedd már inkább össze magad!

2014. dec. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 egybaba ***** válasza:

Szerintem ez a baj, hogy túlmisztifikálod a csajokat.

Beszélgess. Minél tönbbet , és mindenkivel.

Kezd egy szia-val

utána beszélj bármiről, időjárásról stb

legyél kedves és őszinte

nyugodtan mond ki mi tetszik ( mi nem tetsziket ne erőltesd ismerkedés elején)

ha egy csajnak szép a rúzsa nyugodtan mond ki

jóláll ez a rúzs

és senkire ne akarj elsőre rámászni

se pasira se csajra

barátkozz

akinek kellesz úgyis megmutatja magát

sok sikert - cupp

2014. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Ez nem így működik. Egy hozzám hasonló undorító külsővel rendelkező férfi aztán próbálkozhat beszélgetni, de még arra sem vevők a lányok. Nem csoda, hogy 28 évesen sem volt még randim.
2014. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, emiatt nem kell a saját nemedhez fordulni. Amúgy meg leelőztél, nekem 1 kapcsolatom sem volt.
2014. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Inkább menny el egy discoba és dugj meg egy csajt.
2014. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!