Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti is ismertek olyan...

Lányok, ti is ismertek olyan fiukat interneten keresztul, akik randizni hivnak, vagy egyéb ajanlatot tesznek, s ahogy visszauasitod mar mindennek elmondanak?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, folyton kapok ajánlatokat, aki normális azzal szépen barátságban is maradunk, de környékünkön vannak olyanok, hogy rögtön leri***oznak, vagy megfenyegtnek, hogy ugyis azt mondjak, h megkaptak. És ma hallottam is olyant magamrol ami meg se tortent. Nem tudom miert ilyen ocskak egyes fiuk, még ha rossz lány lennék. Hogy kell ezeket a helyzeteket kezelni?
2014. nov. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
csak frusztráltak azért, mert nem kaphatnak meg, letöröd a büszkeségüket és az egójukat az elutasítással, ezért haragjukban reagálják le ily módon. szard le.
2014. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szar.d le. Engem is sokan betalalnak... aztan ilyen olyan ku.rva vagyok csak mert vissza utasitom oket...
2014. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te tudod az igazat? Tudod. Akkor van még kérdés? Pampogjanak azt amit akarnak, az igazság úgyis kiderül, kinél előbb, kinél később, de kiderül:D Aztán ha nálad az igazság, és szerencsés vagy, végig nézheted az égésüket:D
2014. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!