Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13,14,15 éves fiuk nem akar...

13,14,15 éves fiuk nem akar valaki ismerkedni egy Kisapostagi ( Dunaújváros melletti falu) barna hajú, kedves, félénk, sportos alkatú lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki szeretne írjon privátban( lakhely,név,kinézet,kor) .

2014. dec. 1. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
messze vagy
2014. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nincs túl közel de ha gondolod írj :) 15/F
2014. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2es nem kene sertegetni mas varosat, en imadtam a varosom amikor ott laktam semmi baj sincs vel csak mint a tobbi varossal . jajj ha ez a kerdes 6-8 evvel elobb jott volna mar irnek is. F/21 850km re dujvtol
2014. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem sértegetem, ez a vélemleményem csak, nagyon nem tetszik a fent felsorolt pár város, jártam már Dunában és rémes volt, Érden semmi logika nincs az utak összevissza vannak, a felezővonal egy törés az úton... Tiszabőre meg elég rákeresni :D
2014. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érd java része egy kellemes kertváros, vazze, ha te annak alapján ítélsz meg egy települést, hogy milyen a felezővonal, akkor erre azt tudom mondani, fel kéne nőni végre.


Kérdezőnek meg sok sikert, szerintem a korban hozzá illők számára ez tök ígéretesen hangzik!:)

2014. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#6


Az a kellemes kertváros egy káosz, az utcákban minimális logika nincs a házak javarészt félig készen abba vannak hagyva, és egész Érd nagyjából a Budai útra "épít" ott van minden a "kellemes kertvárosban" meg meg lehet halni kb. semmi nincs.

2014. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
irj 16f:)
2014. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xpvadasz válasza:
Kisapostag nem egyenlő Dunaújvárossal!
2020. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!