Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha csillog a szemetek,...

Fiúk, ha csillog a szemetek, akkor tényleg szerelmesek vagytok már abba a lányra, akire így néztek? Ilyenkor minden esetben csillog, vagy van, hogy nem látni ilyen jelet mégis tetszik nektek nagyon egy lány?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 19:21
 1/10 A kérdező kommentje:
*lányba
2014. nov. 1. 19:22
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
vagy csak betegek vagyunk, vagy belefújt a szél és könnyezünk... ezer oka lehet.
2014. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
a kutyafáját micsoda szakszerű levezetés. :D igen, olyankor csillagszemű juhászokká válunk :P
2014. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
lehet hogy épp füveztünk
2014. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én eddig egy ember szemében láttam ezt a csillogást,mikor rám nézett,nem olyan régen,egyszer.Akkor azt gondoltam,szerelem,ma már tudom,hogy csak tetszettem neki és vágyott rám.Szerelmes viszont soha nem volt,és már nem is lesz az belém.A szem csillanása néha megtévesztő.
2014. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az hogy csilog a szemünk sokmindentöl függ.. ne ilyesmiböl.akard megtudni hogy bejösz e valakinek mert télen egy szeles estén a kivilágitot fötéren minden férfi szerelmesen fog rádnézni. ez egy butaság
2014. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki komolyan vette a kérdést. Az első kérdésről annyit, hogy akire néztek már így, az tudja miről van szó, nem lehet összetéveszteni semmivel, a csillogó szem megfogalmazás csak annak szólt, hogy talán így volt a legkönnyebb körülírni. Igazából a kérdés második fele lett volna a lényeg, vagyis, hogy amikor egy fiú nem "úgy" néz rád, akkor még tetszhetsz neki, vagy a nézésből egyértelműen le lehet szűrni, ha igen?
2014. nov. 1. 19:33
 8/10 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy a be van füvezve stb... megnyilvánulások marha unalmasak, próbáljatok meg valami újat kitalálni, mert nemhogy poénosak, de még eredetiek sem vagytok.
2014. nov. 1. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Ram is nezett mar igy pasi,mes igen szerelmes beled.Amikor valaki csak le akar fektetni valakit azt lenet latni a szemeben es a ketto kozott priasi kulonbseg van.
2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos nem látom a szemem.
2015. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!