Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elbizonytalanodtam mit tegyek?...

Elbizonytalanodtam mit tegyek? Mi ilyenkor a megfelelő, elfogadás és beletörödés vagy küzdés?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki nagy hatással van rám,szeretek vele lenni,szeretem a társaságát,és tetszik is, időröl idöre egyre jobban megkedvelem,megszeretem, hiányzik ha nincs velem, ő ugy látja rajtam hogy surolom annak a határát mikor egy férfi beleszeret egy nőbe,én szeretnék komolyabban összejönni vele,ám azt mondja nem tudnja viszonozni az érzéseimet! Mikor ezt mondja mindig elszomorodom,de aztán valami belső erő ismét azt sugja nem mondhatok le róla! Eddig,luzerként viselkedtem jó pár növel és az első szóra ,első elutasításra beletörődtem a dolgokba,de ennél a nőnél másképp van, egy belső megérzés,előérzet vagy hasonló azt sugja nem szabad lemondanom róla,nagy hibát követnék el ha lemondanék róla és elveszíteném!Olyan érzelmekkel tudnám őt szeretni ahogyan más nőt eddig még soha!

mit tegyek elgodadjam a visszautasitást hiszen nem érzi ugyan azt amit én,vagy küzdjek érte hiszen életem talán nagy szerelmét szalasztanám el, fel lehet ébreszteni az érzelmeket,meglehet próbálni?Mit tanácsoltok?



2014. dec. 1. 21:28
 1/6 Kisboltos ***** válasza:
Van egy haverom. Hasonló helyzetben, mint te, és ő küzd. És már annyira küzdött, hogy már kezd szimpatikussá is válni a lány szemében, és még a végén egy randira is rá tudja venni. Szóval ne add fel!
2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet probalni. Van, hogy amikor az ember megkapja vagyai targyat mar nem is kell neki annyira... talan ez is megtortenhet es tenyleg szerintem lehet hogy megis legalabb megprobalna veled de vigyazz ne legyel tul ramenos.
2014. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
innentől a te dolgod az egész hgy mit cinálsz ....de NE ADD FEL
2014. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyit füznék hozzá hogy mi már a sokadik találkán vagyunk tul, szinház,koncert, vacsora stb, ám taln elkövettem egy hibát az elején és ismét luzerként viselkedtem,nem csókoltam meg,nem kezdeményeztem sexuális kapcsolatot nála,vele, ennek már több mint fél éve, sajnos itt is a tipikus luzerség jelei látszódnak de próbálom leküzdeni magamban és ha még lehet megmutatni igazi férfi énemet,ő is ezt hiányolja, hogy hiányzik a sexuális dolog közöttünk,de,bár ebben nem vagyok biztos talán nem vonzódik hozzám sexuálisan,! Na most kérdés hogy jelen esetben változtatna valamit ha megtörténne az eddig hiányzó sexuális kapcsolat?Kicsit nyakatekerten fogalmazok de remélem a lényeg érthető belőle :)
2014. dec. 1. 21:48
 5/6 Kisboltos ***** válasza:
érthető igen. lehet, hogy már ezzel elkéstél, de lehet, hogy nem. szerintem próbáld meg, derüljön ki, aztán lesz ami lesz. de ennek az állapotnak mindeképp vége lesz legalább.
2014. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyiszor hallottam már panaszt a női ismerőseimtöl hogy, milyenek a pasik mindig csak azt akarják, és csak kihasználják a nőket a testükért,aztán meg eldobják őket, hogy ugy gondoltam nem a sexet fogom előnyben részesiteni hanem az érzelmeket,bár már kezdem úgy érezni a kettő egymás nélkül mit sem ér,hiába van az egyik ha nincs a másik,szóval ezért nem történt még meg eddig a testi együttlét,mondjuk ezt értékeli is a nő hogy nem a kihasználás a cél :) fene tudja, a belső motorom ujra és ujra reménnyel vértez fel és visz,hogy tegyek érte,mert ez a nő olyan nő aki megérdemli,érdemes rá hogy küzdjek érte!!
2014. dec. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!