Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randi? Meddig lehet elmenni?

Első randi? Meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés

Igaz nem szokásom, és nem szeretem, de bejelöltem facebookon egy lányt, aki a közelben lakik, és mint kiderült tök jól elvagyunk,stb.


Egy pár napja beszélünk csak, és arra gondoltam egy pár héten belül el kellene hívnom valahova, de honnan tudjam hogy most bejövök e neki?


Ha elhívom mondjuk egy cukrázdába, az akkor első randinak tekinthető?


Még nem találkoztunk amúgy, de elég valószínűnek tartom, hogy bejövök neki, de mi van ha nem? Pofáraesés? :D


Illetve úgy tervezem , hogy max két héten belül elhívom, és ilyenkor hogy szokás köszönni? Ölelés, puszi ilyesmi?



Ha már tudom hogy bejövök neki, akkor az első randin meddig lehet elmenni, esetleg csókig?


Illik vinni mondjuk egy szál virágot?



Köszönöm hogy végigolvastad a hülye kérdéseim, azt előre külön köszönöm, ha értelmesen válaszolni is tudsz.


Amúgy én 16/f vagyok, ő is 16.



2014. dec. 1. 23:52
 1/7 egybaba ***** válasza:

A szüleim első randi óta (25 éve) együtt vannak.

Addig menjetek el ameddig a lelkiismeretetek engedi.

Sok Boldogságot :D

2014. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vigyél neki saját készítésű töltött káposztát, ha már feltüntetted a tagek között. :D


Amúgy teljesen helytálló kérdés, engem is érdekelne. Nincs túl nagy gyakorlatom randizgatásban.

2014. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak egy aprocska kerdes:

Te a cukraszdaban toltott kaposztat akarsz enni? :O :D

2014. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönőm az eddigi válaszokat,és


Igen, általában a cukrázdában töltött káposztát eszem, a buszon hazafelé pedig paprikás krumplit.:D



Légyszives próbáljatok meg a kérdésekre is válaszolni.


Reménykedtem, hátha akad valaki tapasztaltabb, aki ezekre a viszonylag egyszerű, de tapasztalatlan lévén mégis nehéz kérdésekre válaszolni tud.

2014. dec. 2. 00:13
 5/7 anonim válasza:

Bocs, hogy nem tudok okos választ adni, de pontosan ezeket akartam megkérdezni én is ma :)


Csak annyit tudok írni, hogy ha már írkáltok egy ideje, akkor nem azért ír vissza mindig, mert utál :D. Főleg, ha még el is fogadja a meghívást....


Szerintem ilyen baráti pusziban nincs semmi rossz, mivel már nem vagytok "teljesen idegenek" egymásnak. De javítson ki valaki, ha tévedek.


Virágot én legelsőre nem vinnék. Egyrészt (ne így legyen) lehet, hogy nem is lesz második, másrészt a lány lehet nem is akar semmi komolyat, te meg virággal kezdesz rögtön.


Ezeket csak logikusan írtam, nem jött még el az első randim ideje :D

2014. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 camillelumiere válasza:

én a helyedben nem vinnék virágot, mert azzal csak elijeszted (én személy szerint utálok virágot kapni).

Randira én azt se szeretem ha kajálós helyre visznek, de az a személyes problémám mert úgy eszem mint a malac:D, egy parkba kiülős vagy kávézós tali teljesen jó, bár a park ilyen hidegben nem aktuális. Ölelés is fura főleg hogy csak pár napja beszéltek egymással, a puszi meg teljesen elmegy csókig még nem mennék el. Ha randi közben megfogod a derekát vagy végigsimítod a kezed a hátán(persze csak egy rövid szakaszt) azzal már üzened hogy nem baráti találkozás. Ha a lány is úgy áll hozzád mint te hozzá, akkor ezeknél az érintős pillanatoknál észreveheted a reakciójából. Remélem tudtam segíteni, magamból indultam ki.

2014. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm mindekttőtöknek, ja és a zd pacsi sem marad el:D
2014. dec. 7. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!