Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a normális...

Miért van az, hogy a normális pasik, akik szinte bármit megtennének egy kapcsolatért, azokat mindig elutasítják vagy kihasználják a csajok? Természetesen tisztelet a kivételnek, de ezt látom és tapasztalom is!

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is egy ilyen vagy? Ha igen, Üdv a klubban :D
2014. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pacsi forever alone tesó :D
2014. dec. 2. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy egyszerűen csak nem jössz be nekik. Szerinted jó pasi vagy?

Törődj bele: mindenkinek számítanak a külsőségek és a kényelem.

Gyúrj, öltözz divatosan, vegyél kocsit!

Nincs mit tenni ez a helyzet... Kereslet kínálat, barátom.

2014. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért utasítanak el, mert mindent megtennél egy kapcsolatért, és normális vagy. Nincs ok-okozati összefüggés. vagy unalmas vagy, vagy humortalan, vagy csúnya, vagy féltékenykedő, vagy túl "ragacsos", aki megfojtja az embert a romantikájával, vagy büdös a szád... egy millió oka lehet, de biztosan nem az, hogy mindent megtennél egy kapcsolatért.
2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert pasiszemmel nézed azt a BÁRMIT, és fogalmad sincs, hogy valójában mi az, amit meg kéne tenned.
2014. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális pasi nem tenne bármit egy kapcsolatért. Élné az életét amíg nem hozná úgy a sors, hogy van lehetősége párkapcsolatra és amíg ez nem történik meg, él az éppen adódó lehetőségekkel.

Ez a "bármit megtennék egy kapcsolatért" olyan mintha azt mondanád "mindegy kicsoda, csak jöjjön már valaki".

2014. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy bármit megtennénk egy olyan kapcsolatért, ahol az a lány vagy srác van, akit mindennél jobban szeretünk!
2014. dec. 2. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű. Kívülről erősnek, magabiztosnak mutatod magad. Lehet, el is jutsz odáig, hogy a lány elhiszi, hogy milyen jó dumád van, és milyen jó a humorod, de eljön az az idő, amikor kiderül, hogy csupán egy álarcot láttam. Kiderül, hogy nem vagy olyan magabiztos, nem fogadod el magad, nem hiszel magadban. Valami mindenképp hiányzik belőled, az önbizalom. Kérdés, hogy miért, és hogyan tudsz rajta változtatni. Én nem tudom, sem más, csak te. Ezért utasítanak el, és azért használnak ki, mert tudják, hogy ki tudnak téged.


Miért vagy férfi? Mitől vagy elég érett egy kapcsolatra?


17/L

2014. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Köss egy papírgalacsint egy zsinórra és tedd le egy macska elé. A macska a füle botját sem fogja mozdítani. Most fogd meg a zsinórt és kezdd el a macska előtt lógatni a papírgalacsint úgy, hogy az orra előtt legyen, de pont ne érje el. Nézd meg, mi történik.
2014. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom.
2014. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!