Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy buliban odamegyek egy...

Ha egy buliban odamegyek egy lányhoz, és elhívom táncolni, mennyi az esély rá, hogy nemet mond?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn járok bulizni, de most be szeretnék próbálkozni csajoknál. Ha ott táncolok(nem tudok, de próbálok😂), és odamegyek hozzá, elkezdünk beszélgetni, már amennyire halljuk egymást, és látom rajta hogy nem azt gondolja, hogy "kopj le hülyegyerek", akkor lehetséges hogy tudok vele táncolni valamennyit?

A legnagyobb probléma, hogy táncolni nem nagyon tudok, csak próbálom utánozni a többieket több-kevesebb sikerrel. A külsőmmel nincs baj, bár vannak nálam helyesebb fiúk, de én se vagyok csúnya. Ha odamegyek egy 10/10-es csajhoz, lehet esélyem nála, ha max 10/7-8 vagyok?



2014. dec. 3. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
2014. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább 5%
2014. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Melyikre 5%?:D Hogy egy jó csaj táncol velem, vagy hogy lekoptat?
2014. dec. 3. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

50-50%

Táncolni meg úgy táncolj vele, hogy mögé állsz szorosan, átkarolod a hasánál, és tapizod a lábát meg ezt azt:D

Én mindig így csinálom, jó pedig a szép kis seggét dörgöli a kicsiénhez. :D

2014. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:)
2014. dec. 3. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, bszki! Odamész, fölkéred, és meglátod mit mond. Mindenki így csinálja, miért pont te lennél kivétel? Az biztos, hogy ha nem mész oda, nem fog sikerülni, csak akkor van rá esélyed, ha próbálkozol.
2014. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak én olyan vagyok, hogyha nem sikerül akkor általában elmegy tőle a kedvem. De most más lesz, teszek ellene:D
2014. dec. 3. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Elmegy tőle a kedved? Te nem emlékszel rá, de elmesélem neked, hogyan tanultál meg járni: Eggyel többször álltál fel, mint ahányszor elestél.

MINDENBEN ez a siker titka.

Figyu! Közel 50 kapcsolatom volt. Az ismerkedési kísérleteimnek nagyjából a 8-12%-a volt sikeres. Most akkor számold ki, hányszor estem pofára az elmúlt 40 évben.

2014. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor most megpróbálok minden áron szerezni egy csajt, így állok hozzá
2014. dec. 3. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy buliban ne is kérd fel táncolni, csak ha úgy gondolod.

Próbáld ki azt is milyen amikor felkéred, meg milyen amikor nem.

Én általában csak oda megyek és táncolok.. Volt olyan eset is, amikor megláttam egy jó csajt, oda mentem elkaptam odahúztam magamhoz.. a lányoknak tetszik az ilyen magabiztos fiú :) azt hiszem harmadik válaszoló voltam :D

2014. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!