Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon van esélyem még egy...

Vajon van esélyem még egy párkapcsolatra, ha 28 év alatt még egy lánynak sem kellettem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2014. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetesen van esélyed párkapcsolatra...fiúkkal.
2014. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Buford Tannen ***** válasza:

2#

miért kell valakibe belerúgni aki éppen így is fetreng a lerombolt önbizalma romjai alatt?

tipikus undorito genya magyar "joszándék"


Természetesen van esélyed még

2014. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2.

Milyen álszent lennék ha azt írnám neki hogy természetesen,minden rendben,megsimogatom a buksidat amikor 28évesen egy kalandot se sikerült összehozni.

Folytasd ugyanazt amit eddig csináltál és összejön...még fiukkal se.

2014. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Illetve 3#
2014. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Buford Tannen ***** válasza:
az odáig rendben van,de ezzel nem segitesz rajta csak még szarabbul érzi miatta magát
2014. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2,4: 100%-ban hetero vagyok, nem érdekelnek a fiúk. Már a gondolattól is felfordul a gyomrom.

Mellesleg kalandot ezerszer nehezebb összehozni, mint egy párkapcsolatot, szóval az nem is fog játszani nálam soha, ha még barátnőt sem vagyok képes találni.

2014. nov. 25. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Értem de én nem a lelki segély vagyok és ez nem a lelki segély oldal.Világos hogy nagyon szarul csinál valamit a kéredző sőt nincs rendben valami vele.Arról pedig nincs információm hol rontja el.A lényeg hogy esélytelen így.
2014. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A külsőm rontja el az esélyeim.
2014. nov. 25. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Van rá esélyed, de ez már az a kor amikor egyre nehezebb a dolog és ha kiderül miért nem volt eddig kapcsolatod, barátnőd, vagy valami futó kalandod akkor furcsán nézhetnek rád emiatt, persze vannak megértő nők, általában ebbe a korba sokkal érettebbek a nők, lányok még azok is akiknek nincs gyerekük és sokkal megértőbbek is tudnak lenni.

Persze ezt nem is szabad titkolni hogy nem volt még senkid, persze rögtön sem szabad kimondani csak ha a helyzet úgy adja.

de nem akarlak még jobban elkeseríteni de ha eddig nem jött össze, utána sem fog, vagy nagyon nehezen, viszont mindenképp el kell gondolkoznod azon hogy milyen hibákat követtél el eddig hogy így nem jött össze semmi, persze lehet hogy neked az eddigi életed természetesen alakult legalább is olyan téren amit csináltál, de ilyenkor már változnod kellene.

Lehet a külsőddel van baj, de azon könnyen lehet változtatni testalkat szempontjából is lehet változni akár sovány vagy vagy akár kövér.


Én esetem is hasonló volt, kövér voltam, önbizalom hiányos, morcos, mogorva ember, én akkor természetesen vettem, meg visszahúzódó is voltam meg félénk is, viszont beszélgettem emberekkel, a munkahelyemen és sokan mondták hogy nem érzem jól magam a bőrömben a súlyom, alkatom miatt a ruháim is hülyén álltak rajtam amit én is úgy láttam, ebbe igazuk volt teljesen és nagyon rossz érzés volt amikor ezeket kimondták nekem, de pont ez kellett ahhoz hogy belássam végleg hogy változnom kell, meg is változtam, nagy akaraterővel és kitartással lefogytam 35 kilót, már sokak szerint nagyon jól nézek ki, az arcom is nagyon sokat változott olyan szinten hogy mosolygósabb, vidámabb ember lettem, a kisugárzásom is pozitívabb, barátságosabb lett, és ezt a lányok is észrevették de olyan szinten hogy amikor új munkahelyre kerültem akkor 1 hónap alatt be is csajoztam alig 23 évesen és tényleg kellett a változás mert a ruháim jobban állnak rajtam, bár még mindig mackósabb vagyok, de az az aranyosabb fajta mait imádnak a lányok, igaz a barátnőm idősebb nálam 4 évvel de ő is megmondta nekem a régi képeim alapján hogy akkor tuti nem is barátkozott volna velem, mert oké minden embernek van problémája, de rajtam szó szerint látszott hogy csak a baj van velem, és az embereknek ilyen nem kell aki csak a gondot, meg a bánatát tudja átadni a többinek. de ez nálam megváltozott arról nem is beszélve hogy több önbizalmam lett, és jobban mertem közeledni az emberek felé is. Pedig hatalmas erő kellett ahhoz hogy összekapjam magam, de sikerült.


Neked is azt mondom próbálj meg megváltozni mert akkor tényleg nem lesz nőd még 35 évesen sem, és bár akkor sincs későn, de akkor még nehezebb lesz!

2014. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!