Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne kitörni ebből...

Hogyan lehetne kitörni ebből a gátlásosságból? Mi segíthetne (a pián kívül)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy ha nagyon tetszik egy lány,reszketek a közelében,mint a nyárfalevél és még közeledni sem merek hozzá.Dadogok,kiver a víz,"fuldoklom",ha vele beszélek,gyengének érzem magam.

Mit tehetnék?Más is van ilyen helyzetben?18F



2014. dec. 3. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is.
2014. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Tényleg csak 1 választ tudtam kapni 20 perc alatt?(Igen.)A "Terhes vagyok,ha megsimogatott az unokatesóm kutyája?"típusú kérdésekre meg 1000-rel mennek a válaszok...
2014. dec. 3. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez az..
2014. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ördögi kör. Akiben kialakult gyerekkorban ez a gátlásosság, és eluralkodott rajta, azon csak a pozitív tapasztalat segítene. Csak ugye elég nehéz pozitív tapasztalatot gyűjteni, ha reszketsz a lányok közelében, akik amúgyis a nagypofájú hülyegyerekekre izgulnak. (tisztelet az elenyésző kivételnek) Ehelyett ha esetleg összeszeded a bátorságod, olyan alázásokban lehet részed, amitől aztán még inkább felerősödnek benned a gátak. Úgyhogy ha valaki rájött, hogyan is lehet ebből kitörni, ossza meg velem is...
2014. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

pontosan ezt gondolom én is,ahogy megfogalmaztad

hamarabb mondom meg mi van a halál után,mint hogy erre a kérdésre választ találjak...

2014. dec. 3. 21:15
 6/13 anonim válasza:
47%

Szerintem próbáld meg leküzdeni a zavarod:) ha kedvesen szóbaállsz vele, nem fog megenni :) Vegyél egy mély levegőt, gondolj arra, hogy most csak beszélgettek, semmi komoly. Nem szabad ennyire túlaggódni az egészet:) Tudom, hogy nem könnyű, szerintem majdnem mindenki kerül hasonló helyzetbe legalább egyszer, de valahogy légy úrrá a helyzeten, elvégre te vagy a pasi :)

és ezt lányként mondom :D bár néha nagyon aranyos tud lenni ha egy srác zavarban van :)

2014. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aha, elméletben nagyon aranyos tud lenni.


A beszélgetés, meg az érzelmi kötődés kialakulása után meg jön a "legyünk csak barátok" szöveg, aminél nincs rosszabb. Bocs, de én ezekben a közhelyekben már nem tudok hinni.

2014. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6os"-ka" nem érti
2014. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is csak egy pozitív élmény...lassan
2014. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ezen csak az segít ha, rendszeresen szembe szállsz a félelmeiddel és odamész ahhoz a a lányhoz, aki igazán fontos neked. De ez azt is jelenti, h nem kötelező minden jelentéktelen lányhoz odamenni és elkezdeni beszélgetni velük. Ha fiú lennék én tuti ezt csinálnám.
2014. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!