Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szórakozási lehetőségek...

Milyen szórakozási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Disco-t már unom,a céltalan kocsikázás se a legjobb már , kaszinóba voltam utóbbi időben párszor , de oda se lehet álladóan menni. Mik vannak még? :S Ha tudnátok valamit (féleg,ami így estére,éjszakára van) akkor kérlek írjátok meg! Köszönöm:)


20f



2014. dec. 4. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendelj két ku_rvát a pizza mellé!
2014. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy álldogálj öregasszonyok ajtaja előtt kaszásnak öltözve!
2014. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárok, házibulik :) Legjobbak.. ^^
2014. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Üljetek otthon össze és dumáljatok, rendelve egy pizzát.
2014. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A k..at még meggondolom.. A cél az lenne,hogy lehetőleg új embereket ismerjek meg.
2014. dec. 4. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Éjjel becsöngetni a csajoddal vadidegen házakhoz és elfutni. .
2014. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csaj?! Örülök,hogy összeraktam magam a legutóbbi lány után:\ Bár még most se vagyok a régi teljesen
2014. dec. 4. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:

bárok, kávézók.. vannak jó helyek csak sokba kerülnek


ha van egy pár haverod össze rettyinthetsz egy kis iszogatást ahová el lehet hívni csaj ismerősöket is


én ha single lennék azt csinálnám, hogy intéznék környékembeli csajokat mondjuk fb.-ról jelöllés után, vagy egy kis beszélgetés után... esetleg badoo, őket el lehet hívni moziba, kajálni, sétálni nem kifejezetten randi címén csak úgy.. ha elmegy veled és nem jön be a dolog személyesen akkor ennyi, megnéztél egy filmet v. voltál valahol szert tettél egy ismerősre, lány barátra és kész, jöhet a következő ami talán célba talál, valami ilyesmi


egyébként a fő kérdésedre vissza térve én a szabadidőmben edzek, úszok, xbox-ozok vagy filmet - tv-t nézek :D a diszkó engem sem vonz jelenleg

2014. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!