Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pár hét, és soha többé nem...

Pár hét, és soha többé nem fogom látni már, hogyan lehet ezen túllenni?

Figyelt kérdés

Együtt kezdtük az egyetemet, csúsztunk mindketten, ő fél, én egy évet így a végére, s hiába nem vagyunk bulizósak, mégis elég nehéz a szak, így sajna csúsztunk.

Az a baj, hogy csak 'jó ismerősök' vagyunk, de nekem nagyon fog hiányozni, amit ő nem tud, és nem tudom hogy változhat e a kapcsolatunk, mert mindketten eléggé bénák vagyunk, ha ismerkedésről van szó.


2014. nov. 16. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
El_fogod_veszíteni. Megéri ez, hogy bepróbálkozz nála vagy sem?
2014. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább csinálj magadból egy percig bolondot, mint egy életen át marcangoljon a mi lett volna ha...
2014. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen szak ez?

Mondd, hogy nem BGF-PSZK-n csúsztatok, mert az számomra se túl biztató... XD


Egyébként miért ne látnád soha többé? Ennyire messze laktok egymástól? Figyelj, ha elmondod neki, mit érzel, és ő is úgy érez, akkor nem fogod elveszteni, mert akkor megoldjátok a talit. Ha nem mondod el neki, mindenképp elveszted, szóval inkább már mondd el neki...


19/L

2014. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!