Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedül nem merek odamenni...

Egyedül nem merek odamenni lányokhoz, csak ha velem van 1 barátom. Mással is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy ha nem tetszenék neki, visszatudjak menni beszélgetni vele, esetleg ha valakik emiatt rám szállnának, akkor sem lennék egyedül.

Szívesen eltörölném magamba ezt a korlátot de nem megy. Másnak sikerült?



2014. dec. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem a legjobb ha haveroddal mész oda hozzá. Ha láttod hogy egyedül van te is egyedül menj oda hozzá és ne egy kan csoporttal:D
2014. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én utálom ha valaki ismerős ott van, nem tudom annyira elengedni magam.

Bár ha egyedül vagyok akkor se.

Ez bukta, de szilvás mert azt szeretem.

2014. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj a lányhoz, ha csak ketten tudtok lenni. Ez mondjuk ritka, mert a lányok mindig tömegbe járnak szinte.
2014. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a barátod erősebb személyiség és nagyobb az önbizalmad ha vele vagy, mintha egy lelki mankót nyújtana neked. Próbáld ettől magad függetleníteni.


Érdekes lehet h pont az én baráti köröm ilyen, de én pl. egyedül szívesebben megyek oda vkihez.


Viszont ha elképzelem magam olyan emberek között ahol erősebb a személyiségük, és nem happolják el előlem a lányt akkor tényleg könnyebb.

2014. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nyilván nem úgy, hogy együtt megyünk oda. Mondjuk látjuk, hogy ül egyedül egy csaj valahol, akkor én felállok és odamegyek, és ha visszautasít, akkor vissza tudok menni a barátomhoz.

3-as én 4-es jól megírta! Köszönöm, volt értelme feltennem a kérdést!

2014. dec. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!