Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek vele?

Hogy ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel egy suliba járok és nagyon tetszik nekem.Csak látásból ismerjük egymást, de a jelei alapján lejet nála esélyem. Nincsenek közös ismerőseink és nem is nagyon jár bulizni. Hol és hogy tudnék megismerkedni vele?

2014. dec. 6. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Bármit is teszel, NE MENJ ODA HOZZÁ SZÜNETBEN. Esetleg hívj segítségül sámánt, vagy kerüld el, hátha úgy rádtalál
2014. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Korod?
2014. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Fizesd le a barátaidat, hogy tegyenek úgy mintha megerőszakolnák a vécében, és mentsd meg!


Esetleg robbantsd fel az iskolát, és mentsd meg az égő épületből!


Sőt... na jó, igazából akár odatolhatnád a képedet elé, és beszélhetnél vele.

2014. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16, de nem gáz az, hogyha így teljesen ismeretlenül odaállítok hozzá,nem fog túlbuzgónak tartani. Alapból nem vagyok szerencsétlen ilyen témában, csak ugye kicsit könnyebb lenne a dolog ha lenne valaki ismerős aki bemutatna neki.
2014. dec. 6. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá tanítás után, kezd el beszélgetni vele, különben sose derül ki, hogy van-e esélyed nála...
2014. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is már 10 éve ezen gondolkodom. Sajnos a csaj már 9 éve máshol van. Kicsit lemaradtam!
2014. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bármennyire is ciki vagy nehéz, de azt fogja a legjobban értékelni ha odamész hozzá. A legjobb ha mindketten egyedül vagytok, így nem zavarhatnak be a poénos barátok/barátnők.

A netes megkeresést nem ajánlom, mert ott csak félreismeritek egymást. Majd ha már megismerkedtetek és bejössz neki, utána kezdjetek neten dumálni.


Nekem bevált, pedig egyáltalán nem vagyok nagy dumás. Be is voltam kakkantva, de értékelte a bátorságot a bizonyos leányzó. ;)

2015. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, úgy érzem elég bátorságot adtak és legközelebbi alkalommal odamegyek hozzá:)
2015. jan. 2. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!