Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha sosem merek oda menni egy...

Ha sosem merek oda menni egy lányhoz, akkor felejtsem el, hogy barátnőm lesz?

Figyelt kérdés
Még mindig lehetetlen dolog az, hogy a lányok is le merjenek szólítani minket, fiúkat?
2014. dec. 7. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz?
2014. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem szeretik a nyuszifiúkat. Légy erős, nem harapunk :)
2014. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy megkéred egy havert h szólítsa le, vagy elfelejted, vagy a szoknyát lecseréled nadrágra és odamész hozzá.
2014. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

#2


Ezt sokan cáfolnák. Nagyon sok goromba, sértő stílusban elhajtó csaj van...

2014. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én egyébként egy baromi nagy paraszt vagyok, pont azért nem merem leszólítani.
2014. dec. 7. 00:24
 6/17 anonim ***** válasza:
A goromba sértő csajok a saját jellemük fejletlenségéről árulkodnak, ha egy korrekt nem erőszakos leszólításból ekkora ügyet csinálnak.:)
2014. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ők is kezdeményezhetnek,nekem volt már így barátnőm hogy ő kezdet tapadni...ha veled még nem volt ilyen,akkor nem is lesz :D szóval alkoss magadon valamit,nehogy már egy puncitól félj.
2014. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki (magamhoz képest), azzal nincs gond. Fejben van a gond. Azon hogy lehet változtatni? Kis lépésekben?
2014. dec. 7. 00:28
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem menj oda.. ha elutasít akkor így jártál, emiatt senki nem fog semmi rosszat gondolni rólad.. meg ne is ez határozza meg a magadról alkotott véleményedet.

az is egy cél, hogy egyáltalán oda merj menni. ha már odamentél akkor elérted :) utána talán könnyebben fog menni :)

2014. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szólítsd le akkor ha beszari vagy,olyat aki neked nem is tetszik,gyakorold rajta a pina űzést,haladj ilyeneken,fűzd az agyukat,majd ha már késznek érzed magad,áttérsz a jobbakra.Aki neked nem jön be,azzal nem lesz veszteni valód.adod önmagad.


de ez olyan gáz amúgy.Úgy félsz egy pinától,mint éjféli vonaton a késtől.

2014. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!