Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok miért van ez így?

Csajok miért van ez így?

Figyelt kérdés
Fejtsétek már ki a véleményeteket, beakarok haveromnak bizonyítani valamit! Mindketten hasonló adottságúak vagyunk mégis nekem sok nőm volt/ és most is van, neki meg nulla. Reálisan én pofátlan bunkó kötekedős vagyok a nőkkel, de folyton! Ráadásul rondán beszélek, a legcsinosabb cicababát is leoltam, mert nem igazán tisztellek titeket :D Ellenben haverom tipikus jó fiú, mindig kedves, aranyos a nőkkel, és olyan szintű durva visszautasításokat kap, vele a nők irritálóan bunkók. Miért van ez? Magyarázzátok már le neki :D
2014. dec. 7. 09:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mind kettőtök célközönsége a buta ribizlik. Ostobák. Na ezeknek Te fogsz kelleni mondjuk úgy 20 éves korig. Aztán majd meglátod, amikor komolyabban szeretnél ismerkedni, hogy a "puhap..cs" haverod milyen eredményes lesz, ellenben te mennyire leszel az. Sok sikert.
2014. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is a 'rosszfiúkat' kedveltem, ennek pedig több oka van. Egyrészt imádom a kihívásokat, szeretem ha harcolni kell. A legtöbb nő is így van ezzel. Harcolnak, majd megpróbálják megszelídíteni a kiszemeltet, hogy az övé legyen az a fiú, aki mindenkivel bunkó, csak vele kedves. Tudod a tipikus 'Minden nőnek kell egy rosszfiú, aki csak velük kedves, és minden pasinak kell egy jó kislány aki csak velük rosszalkodik.' De azért persze van határ a rosszfiú és a bunkó, öntelt paraszt között... Haveroddal az lehet a baj, hogy nem tudja megkülönböztetni a nőt és a férfit olyan értelemben, hogy mindig is a férfi lesz az, aki a nadrágot hordja. Ez nem azt jelenti hogy a nőket ki kell használni. A tökéletes fiú szerintem a kettőtök átmenete (akit szerencsére meg is találtam!). Neked azt tanácsolom, legyél kedvesebb és próbáld meg tisztelni a női nemet még akkor sem ha egyes k***ák meg sem érdemlik, mert eljön az a nap, amikor meg fogja mindenki unni a személyiséged és akkor max a kis ribik maradnak akiket megdughatsz, míg a barátodnak lesz rendes családja, gyerekei.
2014. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs célközönségem, jön aki jön, egyébként érdekes phd-s csajt is fektettem már meg :D
2014. dec. 7. 10:23
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem rosszul mondod neked nem Nőid voltak/vannak,hanem értéktelen riherongyok ....

Nem hiszem,hogy egy Nő,aki büszke magára elfogja nézni egy pasinak /a szavaiddal élve/,hogy csúnyán beszéljen vele,megalázza és legfőképpen,hogy ne tisztelje..... pár év és akkorát fogsz koppani .... :)

2014. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szórakoztató egyéniség lehetsz a körödben levő nők számára,ez az egésznek a titka.

A haverod lehet túl csendes,és melletted unalmas alaknak tűnik.

Van ez így!Lehet egyszer ő jár jobban,és te koppansz:)

2014. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
# 12 Köszi az értelmes reális választ! ;)
2014. dec. 7. 10:24
 17/25 A kérdező kommentje:
# 15 Ez valóban igaz, szerintem is színesebb egyéniség vagyok mint ő! Igen én kopppantam már sokat.. ne és? Nem veszem a lelkemre, nem sírom el magam attól ha egy nő vissza utasít :) Viszont haverom még soha nem járt jól!
2014. dec. 7. 10:27
 18/25 A kérdező kommentje:
A ribizlizőknek üzenem - most leribizliztetek jó pár csajt, akiknek fele se az. Sztereotip és szűklátókörűségre vall nők terén az a gondolkozás, hogy ezt csak a ribizlik szeretik.
2014. dec. 7. 10:38
 19/25 anonim ***** válasza:

Jól nyomod öcsém! (na jah, nem nő vagyok) De majd rádöbbensz egyszer arra hogy nem vagy más a nők számára mint egy vibrátor. Max a farkad kell nekik, semmi más belőled, még esetleg ha pénzed lenne akkor az (is).

Na de a haverodat kéne itt kommentelni, nem téged. Szóval kedves haver, legyel egy picit "rosszabb", legyél izgalamas a nők számára, ne kiszámítható és simulékony. Tudod, azt nem tiszteli senki aki mindig meg akar felelni. Nem bunkónak kell lenned, csak a személyiségedben legyen valami ami nem nyilvánvaló, ami izgalmassá, felfedezni valóvá tesz téged, és akkor majd úgyis lesz csaj aki fel akar téged fedezni. Na igen, most azt kérdezed hogy hogyan. Hát ezt nem lehet dióhéjban összefoglalni. Mindenesetre legyen hobbid, amit szívből csinálsz, tudd magadat egyedül is jól érezni. Ha mindig azon görcsölsz hogy nőd legyen, az rögtön kisugárzik és senki nem akar úgy közel kerülni hozzád hogy ott van a fejeden a villogó.

2014. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
# 19 Remek írás, megisfogom neki ezt mutatni mert megfogalmaztad amit én is érzetem de nem tudtam kifejezni ;) Egyébként nem vagyok vibri nekik, a személyiségemet bírják, azt mondják soha nem vagyok unalmas meg hát mint látod.. lököm a dumát nagyon :D Egyébként múltkor egy bulin oda mentem egy csajhoz, elkezdtünk dumálni, elkezdi igyunk valamit én meg bevágtam - oké vegyél nekem 1 viszki gyömbért.. annyira ledöbbent hogy kaptam is tőle, majd smároltunk - szerintem ez nem paraszt stílus :)
2014. dec. 7. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!