Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok miért van ez így?

Csajok miért van ez így?

Figyelt kérdés
Fejtsétek már ki a véleményeteket, beakarok haveromnak bizonyítani valamit! Mindketten hasonló adottságúak vagyunk mégis nekem sok nőm volt/ és most is van, neki meg nulla. Reálisan én pofátlan bunkó kötekedős vagyok a nőkkel, de folyton! Ráadásul rondán beszélek, a legcsinosabb cicababát is leoltam, mert nem igazán tisztellek titeket :D Ellenben haverom tipikus jó fiú, mindig kedves, aranyos a nőkkel, és olyan szintű durva visszautasításokat kap, vele a nők irritálóan bunkók. Miért van ez? Magyarázzátok már le neki :D
2014. dec. 7. 09:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy "paraszt" a stílusod, bár te írtad ezt magadról a kérdésben: "Reálisan én pofátlan bunkó kötekedős vagyok a nőkkel,...", hanem azt hogy maximum ilyen jellegű sikereid lehetnek a nőknél, ha ilyen maradsz amilyen most vagy. Az mindenképpen pozitív benned hogy nem félsz a nőktől, nem kezeled őket valami "magasztos természet feletti jelenségként". De hosszabb távon ha nincsenek benned mély(ebb) érzések, tervek akkor senki nem fog melletted maradni. Tudom, ez most még számodra semmiféle jelentőséggel nem bír.
2014. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hiába oltogatnak, hiába támadnak téged, láthatólag mégis sikeresebb vagy a nőknél. Persze jönnek a kifogások, hogy azok a lányok primitívek, meg k#rvák (pedig nem is biztos, hogy így van, mert tuti akadt a nőid között értelmesebb is* - erre mindjárt kitérek kicsit), és az összes többi kibúvót a fejedhez vágják ilyenkor, ellenben mégis sikeres vagy náluk. Mégis fel tudsz mutatni valamit, mégis tapadnak rád.


Visszatérve az értelmesebb nőkre, meglepő, de sok értelmes nő is "megköveteli", hogy ne bánj velük tisztességesen, különben azonnal lepasszolnak, hogy te csak egy nyálas kis fütyi vagy. Ha kedvesen bókolsz nekik, egyből arra gondolnak, hogy meg akarod őket b#szni, viszont ha saját magaddal azonos rangban kezeled őket - úgy mint egy sokadrangú barátot, havert, ismerőst -, akkor máris mozogni kezdenek bennük a giliszták, hogy "ez a srác miért nem tekint rám úgy, mintha nő lennék? pedig az vagyok, egy bombanő! mégse veszi észre rajtam, hogy különb vagyok a többi lánynál..." stb.


Hiába magyarázzák, hiába ellenkeznek itt, GYK-n, ez pontosan így működik, ahogy leírtam. Lásd példának te és a barátod. Te sikeres vagy a nőknél, mert nem kezeled őket félistenként, a haverod viszont b#szhatja saját magát, mert normálisan, kulturáltan bánik a nőkkel, s az értékeiket próbálja felfedezni bennük. Te érdekes vagy a nők számára, mert nem borulsz egyből a lábuk elé, őt viszont le se szarják, mert tiszteli a nőket. Mindig röhögök azokon, akik megpróbálják a fentebbi elmélet/gyakorlat ellentétét bizonyítani...

2014. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#Rühellem a nőket - Ennyi! És igen én egyenlőként kezelem a nőket! Gyengébbek kedvéért nem nézem le őket - attól még hogy nem igazán tisztelem őket.
2014. dec. 7. 11:10
 24/25 anonim ***** válasza:
Nos kérdező, szerintem te csinálod jól, a mai nőkben már semmi tisztelni való nincs, gyakolratilag 20ból 18 "szemét" kategória, eléggé el van korcsosulva a mostani társadalom akad egy két tiszteletreméltó, de őket nehéz megtalálni és álltalába barátjuk van. A mai nőke többsége végtelenűl egyszerű és unalmas mégha van rajta egy kis máz, képtelenek túl látni ezen a "bunkóvagyokbiztosénvagyokazigaziférfi" nézeten. Én már csak tudom, nem vagyok bunkó senkivel, de annyira könnyű egy kamu személyiséggel lenyűgözni amanpság egy nőt mint lemenni sütiért a sarki pékségbe. A maradékkal meg ne akarj kezdeni mert több káruk van mint hasznuk (szexet meg akárhol találsz a mai elállatiasodott világban). A havrodnak is ezt tanácsolom azt hiszi tudja mi hiányzik neki, csak a jó dolgok vannak a felyében (szeretet, egy közös este ölelés, szenvedélyes szex), de ott van mellette a sokkal több negatívum (hiszti, szabadságmegvonás, veszekedés bla bla bla). Kevés értékes nő van, de mint írtam ők foglaltak és nagyon nehéz megtalálni őket.
2014. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
* a sok orbitális helyesírási hibáért (pl, felyében) elnézést kérek, ha úgy gpelek, hogy máshol jár a fejem akkoer előfordul ilyesmi :)
2014. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!