Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti lekonyulnátok (if you know...

Ti lekonyulnátok (if you know what I mean) ismerkedés közben, ha a lány zenei ízlése nem lenne elégséges nívójú számotokra?

Figyelt kérdés

Pár napja megtetszett egy lány, aztán amikor beszéltem vele személyesen négyszemközt, teljesen lelombozott. Kis Grófót, Mr. Bustát, és hasonlókat hallgat. Olyannyira szörnyű a zenei ízlése, hogy teljesen kiakadtam magamban, gyakorlatilag teljesen kiábrándultam belőle. Nagyon sokféle zenei stílust meghallgatok a kőkemény punktól kezdve a psychedelic trance-en át a prímásig bármit, tehát nem vagyok elfogult egyik zenei irányzatot illetően sem, és nem azt mondom, hogy egy nőnek kötelezően azt kell hallgatnia, amit nekem. Egy embert tulajdonképpen részben az is jellemez, hogy milyen zenéket kedvel, és ezt a fajta legalja tucatszar moslékot, ami manapság "népszerűnek" számít, képtelen vagyok tolerálni senkitől sem. Amikor sorolgatta a lány, hogy melyik kedvenc "előadóművésze" mikor mit csinál, hány lájkja van, hol lép fel, és mutogatta a "tivipp-tavapp-tivipp-tavapp" cigányzenéket, elég rendesen elment tőle a kedvem. Már majdhogynem azt nem kezdte mesélni a leányzó, hogy milyen pózokban akar velük kefélni, hihetetlen... 24 éves (!) felnőtt nő, pénzügyi területen dolgozik asszisztensként.


Korábban is nézegettem a FB profilját, és végig ilyen trágyák ékesítik azt, és mindezek mellé, ha még nem lett volna elég, 10 ismerőséből legalább 5 cigány, és folyton teleszemetelik a profilját mindenféle "hu cshajje rántalak az ölembe hopp hopp tivip tavap moreee" és hasonló szarságokkal... 24 éves (!) felnőtt nő, pénzügyi területen dolgozik asszisztensként.


Velem van a baj? Más srácok ebből nem csinálnak ügyet? Túlságosan rasszista vagyok? Intoleránsak az elvárásaim?


2014. dec. 7. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

én szinte szóba sem állok olyan emberekkel, akik JB-t és 1D-t hallgatnak

a Mr Bustát én is rühellem, egyész zene ennyiből áll: g*c1, g*c1 bäzĐmeg, kUrVä Fäzs

kis grófot nem ismerem, de amit ma cigányzenének hivnak az egy elektronikus szär! az igazi cigányzene, amiben még cigányul énekelnek, éspörög a kezük az összes hangszeren

alapjáraton nem itélek el semmilyen stilust, de mindenben van legalja mocsok, amitől megáll az eszem

2014. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem nem mindig áll
2014. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem is a zenei ízlése miatt hagynám ott ez esetben, hanem mert cigány haverjai vannak. Takarodjon már! :'D Amúgy visszatérve a zenére, nekem nagyon is számít, milyen zenén művlődik egy lány. Aki Mr. Busta-t hallgat, ilyen hulladékembereket, az felejtős. Minimum Jimi Hendrixx, Santana, Clapton meg a mai pop, rock, funky zenéket nyomassa. :-D
2014. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen,rasszista vagy.

Ha még akarsz tőle valamit akkor fogadd el,gondolom ő is elfogadja a zeni ízlésedet.

Ha nem akkor hagyd békén.

2014. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is elég széles a zenei ízlésem, de a cigányzenével ki lehet kergetni a világból.

De ha csak annyi a baj a lánnyal, hogy nem egyezik a zenei ízlésünk, akkor nem érdekelne. Csak ne akarja rám erőltetni.

2014. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Örülök ennek a kérdésnek,nem nem veled van a baj.Én is belefutottam már hasonló leányzóba aki tetszett és ilyen zenéket hallgatott és rendesen elment tőle a kedvem.Sok rossz tapasztalatom van az ilyen csajoknál.És nem csak a zenével van a baj,mert a kapcsolatnak árthat ez a fajta stílus mert kihathat a lány viselkedésére.Szóval,nem vagy rasszista csak van eszed.
2014. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

utálom az ilyen fehér cigány nőket..de na nem hiába,nő mit vársz? be kéne lökni egy cigány kocsmába,végezzenek vele hamar.


bustával nincs bajom,meg nem is érdekel más zenei ízlése,de vannak határok. :D Ez egy nyomorult,húzd meg oszt rugdosd ki a lakásból.

2014. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül a zenei ízlésétől ment el a kedved, sokkal inkább az egész "belsőjétől", feltételezem teljesen más a habitusa, mint gondoltad.
2014. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem ezeket az előadókat.

De nem értem, hogy miért kell így kritizálni valakit, hogy mit szeret? Az az ő élete.

És, ahogy írtad, a találkozás előtt is láttad FB-on, hogy milyen társaságot szeret, milyen az ízlése. Akkor miért találkoztál vele?


Nekem ez a "savazás" nem szimpatikus úgy, hogy nagyjából képben voltál a lány stílusa felől.

2014. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9: "De nem értem, hogy miért kell így kritizálni valakit, hogy mit szeret? Az az ő élete. És, ahogy írtad, a találkozás előtt is láttad FB-on, hogy milyen társaságot szeret, milyen az ízlése. Akkor miért találkoztál vele?"


Ahogy a korábbi több hozzászólásban is olvastam, igazából nem is ebben csalódtam, hanem magában a személyiségében. Úgy voltam ezzel az egésszel, hogy eleinte nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, mert hát ha normális, akkor törli ezeket a hozzászólásokat, de leginkább nem is róla, hanem az ismerőseiről volt meg a véleményem. Meg aztán folyton azt erősítettem magamban, hogy ez csak egy szaros FB oldal. Ilyenkor folyton próbálom a "kiszemelt" lányt úgymond mentegetni magam előtt, hogy biztos nem úgy van, ahogy gondolom. Pedig mégis! :D A kisebbségi ismerőseinek megnyilvánulásai sem érdekeltek, gondoltam biztos valami hülye szomszéd, helyi lakos, haver haverjának az ismerőse, vagy ilyesmi. Mindig a szebbik oldalát próbálom nézni a dolgoknak, aztán puff, szembesülök a valósággal...


Ki gondolta volna, hogy négyszemközt ekkorát csalódhatok valakiben... Pedig amúgy teljesen normálisnak tűnő lány volt, de a sokadik "jaj, elfelejtettem kiposztolni Grófo egyik zenéjét a barátnőm falára" szöveg után megköszöntem a szép estét, és további tartalmas időtöltést kívántam neki. :D Nem voltam bunkó, egyszerűen sokként ért a csalódás, és ezt másképpen nem tudtam kezelni, minthogy otthagyom a lányt.

2014. dec. 7. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!