Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Planetromeo-ra beregisztrálva...

Planetromeo-ra beregisztrálva másokat is 11 üzenettel bombáztak az első fél nap után? Nem tulzás ez?

Figyelt kérdés

Ennyire sok kiéhezett öregember van? Mert úgy vettem észre van sok kamu profil is...

18F



2014. dec. 7. 10:58
 1/7 anonim válasza:
100%

Nálam is így volt az első pár napban. Aztán ez idővel csökken. Attól is függ milyen képet tettél ki,persze ha tettél. Igazából mindig ugyan azok a felhasználók vannak fent,csak más profirral. Ezert is "csapnak le a friss húsra" .... Az öregek és csak a szexre pályázók.

18/F

2014. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, az öregek. Képem sincs, és folyton pénzt ajánlanak... -.-"
2014. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nos én is fent voltam ott jó sokáig .de sok az olyan aki azt se tudja mit akar !!!!!

Végül a páromat a facebookon találtam meg ,de ez nem a témához tartozik .

Ha a planeten találsz valakit ne éld bele magad mert sok az igérgetö !!! 26F

2014. dec. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak 11?! :P

Nekem a rekord 1-2 óra alatt 100 valamennyi volt szinte lefagyott az oldal :):)

Pedig már előtte fent voltam csak profilképet változtattam erre hirtelen betaláltak mint az állat.

A végén mér kedvem sem volt válaszolni:/

2014. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb társkeresőn voltam, ott azért nem volt ennyi, és a legtöbb egész rendes/érdekes fickó volt - csak hát tartós ellevelezgetéshez az a napi 4-5 megkeresés is sok.
2014. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rám csak ritkán írnak. Igaz, nincs is képem kitéve. :D
2014. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petike30 ***** válasza:
Nekem is kb 80 volt
2014. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!