Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele...

Hogyan ismerkedjek meg vele jobban?

Figyelt kérdés

A sulinkban van egy tizenkettedikes fiú, akit az elején csak látásból ismertem, és láttam, hogy jóféle.:)) De amúgy nem ismertem. Ez tavaly volt inkább. Idén a suliújságba kellett vele interjút csináljak. Emiatt többször is beszéltünk, aztán az interjú. És innentől, úgymond, ismerjük egymást. Köszönünk egymásnak, és néha még beszélünk is. Viszont nem túl magas szinten. Vagyis csak abszolút általános dolgokat. Neki igazából rengeteg olyan ismerőse van, akire másképp nézhet, ezért neki nincs szüksége arra, hogy esetleg újakat megismerjen. Úgy gondolom, ezért, ha az élete részévé szeretnék válni valamilyen szinten, egy darabig én kéne valamit kitaláljak. És az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy érhetném el, úgy, hogy ne legyen nyomulós? Vagyis mi az amivel csak úgy leszólithatnám? Ami miatt valahogy esetleg kéne találkozzunk? Esetleg valakinek valami tapasztalat? Tudom, ez hülyén hangzik, viszont tudom a lányokról, hogy soknak vannak úgymond bizonyos módszerei. Ezen a héten valami úgy jött össze, hogy többet beszéltünk. És tudomásom van arról, hogy volt egy vizsgája a hétvégén. Azt mindenképp megkérdezném, hogy hogy sikerült. Szerintetek jó ötlet? Fura lenne neki? Amúgy egy nagyon rendes, aranyos srác.

Nem tudom esetleg értette-e valaki úgy, de én nem gondolom, hogy tetszem neki. Szeretném, hogy úgy legyen, meg néha talán voltak fura visszajelzései, amiből esetleg ez jöhetett le nekem, de nem tudom úgy gondolni.

Mivel tizenkettedikes, már nem lesz sokat a suliban. És nem szeretném, hogy úgy menjen el, hogy nem lettünk jóban.

Mindenféle ötletet, meglátást szívesen látok.

(Ha valamit nem értettetek, nyugodtan kérdezzetek.)


2014. dec. 7. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De kedves egy sztori ez. :)

Az, hogy megkérdezed hogy sikerült a vizsgája egy nagyon szép gesztus, és jó ötlet.

Én megpróbálnék nevetni sokat vele, esetleg, ha neked is volt már valamilyen vizsgád elmeséled, ha volt benne valami érdekes, megdicséred a külsejét, érdeklődsz felőle mosolyogj sokat. :)

20l

2014. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, kérdezz csak rá!
2015. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!