Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek a pasik manapság...

Miért ilyenek a pasik manapság? Mindegyik csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés

Feltettem magam nagy nehezen erre a badoo nevű oldalra, és azonnal kb. 30 pasi írt, de ebből kb. 28 szexelni akart..és ezt kb. az első mondatban közölték is..Hogy várhatják el egy normális nőtől, hogy az egyáltalán ezek után szóba álljon velük?

Vagy minden pasi csak ezért ismerkedik? Nincsenek ma már értelmes, normális férfiak? Egyébként nem vagyok egy maradi nő, de azért eléggé meglepődtem ezeken a kéretlen ajánlatokon..:S Mellesleg nem tettem fel semmi kihívó képet magamról, mindegyiken csak az arcom látszik, semmi mély dekoltázs, semmi olyasmi, ami arra utalhatna, hogy én ilyen könnyűvérű csaj lennék..Az egészben az lep meg a leginkább, hogy voltam már fent társkereső oldalakon, de sehol sem volt ilyen tapasztalatom...:S



#ismerkedés #pasi #társkeresés #Badoo #internetes társkeresők
2014. dec. 7. 19:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Te talán nem akarsz szexelni a leendő barátoddal?
2014. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Hm... Egy része igen, egy része nem. :) Én az ellenkező csapatba tartozom 18/f De örülj neki, hogy legalább őszínték és jól nézel ki :)
2014. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De, majd nyilván, de nem mondom ezt az első pár mondatban..az ismerkedésnél azért szerintem előbb illik megkérdezni, hogy kicsoda, micsoda vagy..ezt olyan vulgárisnak tartom, ha valaki ezzel indít..Vagy lehet, hogy maradi vagyok..:D
2014. dec. 7. 19:44
 5/36 To7ka ***** válasza:
100%

Na majd itt is lesz 30 ilyen!:P

Nem ilyenek a pasik, megint rossz általánosítás. Társkeresőn ellenben nagyon sok ilyen van. Ott megtud az adataidból egy csomó infót, egyértelmű, hogy szingli vagy, gondolom könnyebben kihagyják az ismerkedős részt. De ha 30ból 2-vel lehet beszélgetni...!:) Elég 100ból 1 is.

2014. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 RRR ***** válasza:
100%
izgatóan hatsz a férfiakra!
2014. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is eszembe jut a szex, ha elkezdek ismerkedni egy lánnyal kb. már a második randin, de ettől független nem szexre hajtok, és nem is jelzem, max néha egy-egy könnyű erotikus poént elejtek.


Szerintem részben mindenki azért akar párkapcsolatot hogy:

- legyen rendszeres szexuális élete

- legyen kihez tartozni

- legyen kivel mit csinálni

- legyen kivel foglalkozni, törődni

- legyen kit szeretni

2014. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Téged se az eszedért szeretnek. Az egyik legergyább társkeresőn ilyet tapasztalsz, és ezt kivetíted a teljes mai pasitársadalomra, miközben korábban neked is mások voltak a tapasztalataid.
2014. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nekem majd akkor szólj, ha smpixie-re regisztrálsz:D
2014. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Egy Badoo szintű oldaltól ne is várj magasabb színvonalat szerintem.Egyébként sok a szélhámos,a többségük az ilyen helyeken gyűlik össze.
2014. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!