Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg ennyire rossz szöveg?

Ez tényleg ennyire rossz szöveg?

Figyelt kérdés
Nem szokásom egyáltalán, de ma erőt vettem magamon, és odamentem egy lányhoz, aki nagyon megtetszett. Valami olyasmit mondtam, hogy nagyon szimpatikusnak tűnik, nem lenne-e kedve beszélgetni. Ő pedig vágott valami gúnyos, fancsali képet és azt mondta, hallott már eredetibb dumát is, aztán elment. Ez tényleg ennyire gáz volt?

2014. dec. 8. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ezer ok lehet annak, hogy így reagált. Bőven megeshet, hogy épp otthon ég az arca, mekkora tuskó volt. Szerintem, ha tényleg normális hangnemben mondtad az egészet, csak rossz napja volt. (Megesik, hogy napjában többször megkörnyékeznek és egy paraszt után a többi férfi ellen is felkel a gyanú, hogy talán ő is paraszt.)
2014. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Jajj nem kell az álszent duma.


Ha tetszettél volna neki, akkor ez a szöveg is untig elég lett volna. Nem egyszer volt már, hogy a haverom aki jóképű és én aki nem, ugyanazzal a szöveggel mentünk oda egy lányhoz és neki egyből igent mondott.

2014. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
#2 Még szép, hogy a nők nem szeretetszolgálatok. Elnézést, a nevükben, hogy van képük választani, kihez vonzódnak.
2014. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz a mondás: ha bejössz a csajnak, gyakorlatilag mindegym ilyen ciki helyzetbe kerülsz, milyen gagyi szöveget mondasz.


Ha tetszel neki, és elbénázod, akkor mosolyog és viccesnek találja. Ha jó a szöveged és tetszel neki már nedvesedik is (persze eltúlozva)


Ha nem tetszel neki és oltári a szöveged, akkor is csak egy rendes srácnak gondol max, aki "reméli majd megtalálja álmai szerelmét" de neki kösz nem..

Ha nem tetszel neki és gagyi a szöveged, és a csaj még bunkó is, vagy rossz passzban van: akkor állnod kell a köpést...


Nem volt egy kicsit más stílusú, mint te?

Csomó kocka csak a szépségszalonos kimunkált luvnyákra bukik... Ráadásul ezek általában nem túl kedvesek, nem túl önzetlenek... szóval ...


Sajnállak, és nehogyelkedvtelenedj! Te lagalább megtetted! tedd is meg máskor is. Egyszer majd mosoly fogad.

2014. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel, kolléga. Nem jöttél be neki. Lehet 10 méterrel odébb állt egy másik lány, akinek tetszettél, de mégse hozzá mentél oda. Benne van a pakliban. Sok-sok leányzó szaladgál még körülöttünk, nem szabad az elsőnél rögtön feladni.
2014. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-mas ne kapd fel rögtön a vizet!

Én csak a tényeket mondtam el, nem szidtam senkit.

2014. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!