Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi csak néhánynaponta...

Ha egy pasi csak néhánynaponta keres, attól még gondolhatja komolyan?

Figyelt kérdés

Én is keresem őt néha, nem arról van szó... de van hogy napokig nem is beszélünk. Az ismerkedős, találkozgatós stádiumban vagyunk. Nincs kimondva, hogy randizgatunk, de úgy tűnik kölcsönös a szimpátia és vonzalom köztünk. Az eddigi kapcsolataim előtt a randizós időszakban mindennap órákat beszélgettem az adott pasival, minden nap keresett, legalább facebookon rám írt. Ezért tettem fel a kérdést, hogy attól még, hogy ő ritkábban keres csak, gondolhatja velem komolyan?

21/L


2014. dec. 7. 23:41
 1/6 anonim válasza:

Ha magamból indulok ki akkor nem. Én ha akarok valakitől valamit akkor keresem.

23f

2014. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ha szeret folyamatosan zaklat. Még a wc-re is veled megy és feljegyzi az esetleges szagminta változásokat.
2014. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Volt már pár pasival dolgom, és volt olyan aki nagyon ritkán keresett, de komolyan gondolta, olyan is volt aki sűrűn keresett és egyáltalán nem gondolta komolyan... Ez nagyban függ attól, hogy mennyi ideje van, és számtalan lehetőség van még...

Inkább a viselkedését nézd, az jobban elárulja, hogy komolyan gondolja-e.


20L

2014. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akar túl sok lenni. Én se "zaklatom" a kiszemelt leányzót minden nap. Még a végén megunna vagy ilyenek :) Szóval nem kell izgulni szerintem.
2014. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol ismerted meg? miért gondolod hogy kölcsönös lehet csak barát.

szerintem nem gondolja komolyan ha érdekelnéd akkor keresne.

2014. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Machete sem pötyög.
2014. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!