Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az igaz, hogy a lányok szemébe...

Az igaz, hogy a lányok szemében, ah egy fiú alacsony-vékony alkatú már észre sem vehető? Ennyire fontos a lányok szemében a magasság és a testtömeg?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 14:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

milyen ciganyno? :DD

hagyjad mar magad.

nem is ismersz te szerencsetlen. de egyebkent nekem nincs idom ilyen emberekre. ugyhogy csao tovabbi szep napot

kisf***u;P

2014. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá duma,húzás.

fáradt..:)

2014. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos igaz.
2014. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz külföldön, én is ott élek lassan 2,5 éve Varsóban. Gyönyörű hely kedves emberekkel, és a lengyel lányok sáros nyomába nem léphetnek a magyar ringyók.. Szerintem egy kis környezetváltozás Neked is jót tenne kérdező. Itt kint nem számít hogy csak 170cm vagyok, nem kell a védelem és a magassarkú sincs prioritásban helyetted, szóval hajrá :).
2014. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ilyet hallottam már mástól is, hogy csak a magyar lányok ennyire felszínesek, és a külföldiek sokkal normálisabbak.
2014. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

#14 ennyire megviselt, hogy a magyar lányoknak nem kellettél? :D


egyébként milyen magas vagy? engem ameddig nem alacsonyabb nálam a fiú, addig egyáltalán nem befolyásol a magasság. az alak már talán kicsit fontosabb kérdés (számomra), de egy vékony fiú is lehet szálkás, plusz a test kérdés orvosolható edzéssel :)

2014. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi, úgyis elszeretnéd menni ebből az országból. Jó tudni, hogy máshol megbecsülik a csúnya, alacsony fiúkat is. :)
2014. dec. 9. 19:18
 18/20 anonim ***** válasza:

-->16. Ha végigolvastad volna a kommentem.. Amúgy 170cm ami bőven átlag alatti magasság, amivel köztudott, hogy nem nézitek férfiszámba a férfit. Nem vagyok tizenéves, úgyhogy nem kellenek a magasság nem számít mesék, mivel számít a nők 95%-nál, még a 150-160cm-eseknél is.

--> Kérdező: Próbáld meg a külföldet, nincs mit vesztened, csak nyerned.. nők terén főleg.

2014. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
16. válaszoló vagyok megint. én 168 cm vagyok, és nekem a 168 centi magas fiúkkal sincs bajom, de azért azt remélem egyikőtök sem várja el, hogy a nálam alacsonyabb fiúk is tetsszenek. de mondtam, hogy ameddig minimum egymagasak vagyunk. addig nincs baj. :D
2014. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És?? A legtöbb nő nem így gondolkodik, mint te. Ő ha nem passzolsz a 10cm-es magassarkúmhoz,akkor már nem kellesz. És mivel én is és kérdező is bőven átlag alatti magasságúak vagyunk, ezért nap mint nap kaptuk/juk ezt az arcunkba. Egy 163cm-es átlagmagasságú nő már 3 cm-el magasabb nálam, szerinted nem fog számítani?! Ennyire nem lehetsz naiv Alacsonyként nem sok babér terem a nőknél, főleg az un. "magyar"országon nem.
2014. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!