Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg ezzel...

Hogy ismerkedhetnék meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Néha egy busszal jövünk haza, ő tovább megy az én városomon túl, az a lényeg hogy sosem tudok leülni mellé, mindig ül mellette valaki... nem hinném hogy van pasija, nevét sem tudom, fogalmam sincs hogy ismerhetném meg, ha nem tudok odaülni mellé

valami tipp?

előre is köszi


2014. dec. 8. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj el egyszer vele addig, ahol ő száll le, szállj le vele és szólítsd meg. A buszon meg próbálj meg szemezni vele előtte.
2014. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szemezz vele,hogy észre vegye. :)
2014. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

és mit érek el vele ha folyamatosan bámulom?

attól még ugyanúgy nem lesz lehetőségem megszólitani, és mi a francnak menjek tovább oda ahol ő száll le? hogy 3percig "üldözzem" amig megy haza?

ha csak ilyen hülyeségeket tudtok mondani, inkább maradjatok csöndbe...

2014. dec. 8. 16:25
 4/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
Én csomó ideig követtem így egy lányt az egyetemre, ahova jár. Tényleg nincs értelme várnod valamire, neked kell lépned és alakítanod egy megfelelő helyzetet!
2014. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 de hogy a francba alakitsak olyan helyzetet? erről szól a kérdésem... hogy lehettek ilyen idióták, ez az oldal sem jó semmire...
2014. dec. 8. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
B azdmeg,te kértél tanácsot,ők erre válaszoltak te meg belázadsz hogy hülyeséget írnak.Nem ők tehetnek róla hogy béna vagy és nem tudsz becsajozni.....Inkább köszönd meg hogy segíteni próbálnak neked te majom.
2014. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen,tanácsot kértem, úgymond segitséget, de egyik válasz sem segitett kicsit sem, és te is mi a francnak irkálsz ide ha nem tudsz segiteni?
2014. dec. 8. 16:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Adok én neked tanácsot,menj oda hozzá és beszélgess vele.Ennyi.Nem kell itt különböző terveket szövögetni,hogy majd ezt meg azt csinálom.
2014. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

B*meg,tényleg,te kérsz segítséget, aztán amikor látatlanban senki nem tud ennél többet segíteni, kiakadsz.

Egyébként meg ha tényleg fontos neked a csaj, akkor csak megér annyit, hogy lár megállóval többet menj miatta.

2014. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tényleg?menjek oda és beszélgessek vele? épp ez az te barom hogy nem tudok mert állandóan tele van a rohadt busz... nem igaz hogy nem lehet ezt felfogni, szarok erre az egész hülye oldalra, itt is csak barmok vannak, mint mindenhol
2014. dec. 8. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!