Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szeretitek az olyan...

Fiúk! Szeretitek az olyan lányokat akik csöndesek, félénkebbek? Mit gondoltok róluk? Vagy inkább a népszerűbbeket, akik inkább a középpontban vannak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretem a félénk embereket. A csöndesekkel még úgy ahogy elvagyok, mert ki lehet hozni belőlük a jófej embert, de aki félős? Nem az én világom. Én jobb' szeretem, ha valaki életrevaló, vidám, barátságos, pezsgő.
2014. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább a csendesebb, visszahúzódóbb lányokra bukok, mert én is olyan vagyok.
2014. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szeretem őket, de azért ne legynek kukák. Amúgy ezek a legperverzebbek a szexben :-P
2014. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A harmadik szem ***** válasza:
Mind a két kategóriában meg lehet találni azt amit keresünk.
2014. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ért már egy pár nagyon kellemes csalódás csendes lányokkal kapcsolatban :D

Van az a mondás is, hogy "Csendes tóban lakik a béka!" :)

2014. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy csak szerényebbek, vagy flegmák is, vagy képtelenek beszélgetni egyáltalán... Ha csak simán csendesebbek, az még előny is lehet, de egy olyan visszahúzódó lány, akivel nem lehet mit kezdeni, halálosan passzív, képtelen beszélni, na olyannal mit lehet tenni??? Semmit!
2014. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, feltéve, hogy meg tudnak nyílni.
2014. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a "harmadik" válaszolónak igaza van...Mind a két kategóriában meg lehet találni azt amit keresünk.


Mindkét lány lehet normális és kedves is.

2014. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoat.a fiúk többsége akit ismerek inkább a bátrobb lányokat kedvelik
2014. dec. 8. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel könnyebb velük ismerkedni és ha mondjuk a srác is félénk a dolgok elején, akkor egy bátrabb lány lendíthet a dolgokon...
2014. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!