Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biztos, hogy az jön be a...

Biztos, hogy az jön be a lányoknak, ha nem foglalkozol velük?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom: ne foglalkozz vele, ne fuss utána stb. és akkor majd ő kap utánad.


Nos, nekem úgy általánosságban még semmi nem sikerült az életben azáltal, hogy szartam rá. Igy volt a "komolyabb" nőkkel is, kicsit jobban kellett ütni a vasat, de nem úgy jöttek össze, hogy egyszercsak felszivódtam, hanem egy kis kitartással.


Forditva, volt több "lehetetlen" kategória, pl. egyszercsak eltűnt, sosincs ideje találkozni, nem válaszol stb. Oké, akkor nem irok többet, nem foglalkozok veled, és mi lett... ? Semmi, félév után ők lettek "kapcsolatban", vagy akármi, de még sosem jöttek utánam azzal, hogy "valamit akartál mondani, mi is volt az?"


Tehát, akkor picit gondoljuk újra ezt a "ne foglalkozz vele, légy tahó, majd ő fog utánad teperni" dolgot.


2014. dec. 10. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyu, teljesen kifejlett értelmes nőknél erre nem lesz szükséged.
2014. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben a férfialanytól függ. Ha ő ( [link] leszarja a lányokat, akkor futnak utána. De ha ő ( [link] szarja le, hát utána nem futnak. :D
2014. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam biztos, hogy nem érne el senki azzal semmit, ha nem foglalkozna velem. sőt. be kell "bizonyítania" mennyire akar engem mielőtt adok neki egy esélyt. de ez nőtől függ, nem vagyunk egyformák
2014. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyetértek 3assal, ha azt mutatja, nem érdeklem, akkor miért érdekeljen engem? nekem speciel udvarlás kell, a szó 200 évvel ezelőtti értelmében: virágok, törődés, figyelem, meghívások, stb. ha ez nincs, csak a csend, a "nem írok vissza" meg a hasonlók, akkor úgy értelmezem, hogy nem teremtettek minket egymásnak, tovább lépek.


az, amiről te beszélsz, az abban az esetben állja meg a helyét, ha a nő különben sem akar tőled semmit, de simogatja az egóját a tudat, hogy van valaki, aki foglalkozik vele. amint ez a törődés elszáll, hiányolni kezdi- nem az embert, a figyelmet. ilyenkor esetleg tesz is azért.


de általánosságban nézve, ha tetszik egymásnak a két ember, akkor nem kell taktikázni, ez meg különösen egy buta javaslat. nem így kell normális párt összeszedni. szerintem.


22/l

2014. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát énis ezt mondom! Énis próbálhatok "teperni" valaki után, ha csak azt látom, hogy nem-nem-nem-nem, akkor lehet akármilyen bombázó, mehet a picába...
2014. dec. 10. 17:30
 6/6 A kérdező kommentje:
csak azt nem értettem, hogy miért mondja mindenki ezt... meg amúgyis sok idézet erről szól... "ne görcsölj, lazits, és akkor sikerül"
2014. dec. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!