Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, milyen smink tetszik...

Fiúk, milyen smink tetszik nektek egy lányon buliban?

Figyelt kérdés

Most múltam 18 és a hétvégén megyünk a barátaimmal ünnepelni és hát nincs barátom és szeretnék csinos, meg kicsit szexi lenni, de nem r*bancos, szóval azt szeretném megkérdezni, hogy ti, fiúk milyen sminket néztek meg egy lányon? Valami szolidabbat szeretnék, semmi túlzást.

Tudnátok tippet adni, hogy nektek mi tetszik egy lányon?

Például cicaszem, füstős szem, vörös rúzs vagy szájfény.

Amúgy hosszú (a bulin göndör lesz) szőke hajam és kék szemem van a bőröm meg elég világos.



2014. dec. 10. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Talan ehhez meg smink se kell :)

Akinek tetszel annak tetszel smink nelkul is :)

2014. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb, annál jobb. Kicsit kiemelni a szemed max és kész is.
2014. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra, feketével szem, kis szájfény, elég. A sok sminket csak kevés fiú szereti.
2014. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem értek hozzá, de szerintem neked elegendő lenne:

-valami szájfény

-esetleg valami rúzs (a nagyon vörös már túl kihívó szerintem)

-szempilládat spirállal szépen kihúzni

-szemedet is kihúzni

-szemhéjadra nem feltétlen kell semmi

-esetleg elfér az arcodon valami halvány kis pirosító


Lényeg, hogy tényleg ne vidd túlzásba! Esetleg privátban ha küldesz a sminkedről képet, akkor szívesen mondok véleményt.

22/F

2014. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A natúr arc, az. De ha már smink, kicsit a sötétebb, krémesebb, barnásabb színek. Ne élénk rikító kék, mint egy 80-as évek beli krvnak. Max egy kis tus még rá, vagy spirál. Na a rúzst viszont imádom lenyalni. Jó élénk szín lehet az. De, ha sima szájfényt raksz fel, az is jó.
2014. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek melyik a legjobb?

Ezek a sminkek tetszenek.

Ez a "legvadabb": [link]


Aztán ez (persze az én szemem kék): [link]


És végül ez (általában ez a sminkem, szempilla spirál meg szájfény/ajakápoló): [link]

2014. dec. 10. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
2.
2014. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az erősebb smink a rib...ncos tetszik vörös rúzs száj kontúr
2014. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ami nekem nagyon tetszik bár nem minden csajnak áll jól az a vörös rúzs... a másik meg a feketével kihúzott szem, meg a füstös szemek...


Egyébként azt a bizonyos határt nehéz eltalálni, de nagyon bejön, ha egy csaj sminkje (meg az öltözködése is) dögös, de még nem rib . ancos. Ehhez jó ízlés kell mondjuk,


Sztem sminkeld magad úgy ahogy neked tetszik, ha sikerül ügyesen és ízlésesen akkor sztem a legtöbb fiúnak tetszeni fogsz.


22/F

2014. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!