Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék még jobbá? 80...

Mit tehetnék még jobbá? 80 kiló fogyás után nem tudok rendes magánéletet kialakítani.29F

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődött, hogy 20 éves koromra 160 kiló lettem. Aztán lefogytam 80-ra, az ország egyik legnevesebb plasztikai sebésze is rendberakott. Az átlag kövér ember azt hinné, hogy soványabban minden könnyebb, de ez baromira nem igaz. Pénzem, állásom, magas képzettségem bőven meg van, de szinte csak prostikkal van dolgom.

A span csajok jófejnek tartanak, de kb. itt meg is áll a dolog. Mivel kimaradt az életemből a kb. 16-22 éves kor körüli aktív ismerkedős időszak, nagyjából alkalmatlan vagyok arra, hogy egy lányról megmondjam, mikor közeledik haverként és mikor többként.

Múlt héten egy nagy baráti társaságos mozizás után a képembe kaptam egyik lánytól, hogy azért odabent lesmárolhattam volna.

Azóta csak lesek kifelé a fejemből, és mindenféle sportokkal próbálom elvonni a figyelmem a párkapcsolat hiányáról.

Szerencsére az egészet nem vészesen élem meg, nem vagyok beparázva, de azért ez gondolom idővel egyre szarabb lesz így a 3. X küszöbén.

Menjek dokihoz? :]


2014. dec. 10. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább csak ne törődj a következményekkel. Ha egy minimális esélyt is látsz akkor használd ki.

Mások életéből is kimaradt a 16-22-ig tartó csajozós időszak, de ennyi mégsem kell az átállásra.

2014. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Folytasd a sportot, a barátit társaságot meg frissítsd csapódj be máshova.. az a csaj aki ilyet mond hogy lesmárolhattál volna... vicces ő is lekaphatott volna..

Ha odalett volna érted hidd el elkapott volna.. ismerkedj minnél több emberrel hidd 100%hogy kis idő múlva ha ezt teszed találsz olyat aki megakar ismerni.. és szerthet is..

2014. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem te voltal a balazs showban?
2014. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Mitől sikerült lefogyni?

2014. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem hülye pi.csákkal kéne kezdeni, normális nő száját soha nem hagyná el egy ilyen primitív mondat. gondolom büszke vagy rá, hogy jól nézel ki, jól élsz, és csak olyan nővel kezdesz aki szerinted neked így jár. ne olyanokkal menj randizni, akikkel előtte nem beszéltél sokat, és nem ismered annyira hogy tudd, nem egy egybites agyú molylepke.
2014. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem voltam a Balázsban, bár most lehet, hogy csinálok egy kis bizniszt a történetemből.


A fogyáshoz nem kell csodaszer. Illetve nem is létezik ilyesmi hozzá. Sok túlsúlyos ember most arra vágyik, hogy írjam meg, milyen extrém fogyás lehetséges ha kékszínű perzsamacska-szőrszálból készült teát isznak... Nincs ilyen tanácsom.

Több kalóriát kell elégetni, mint amennyit beviszünk, csupán ennyi. Én ma este is -2 fokban 10 Kilométert futottam.

2014. dec. 11. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!