Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhattam kb. , ha...

Mennyit fogyhattam kb. , ha az övemen pontosan 10 centit tudnék még húzni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs mérlegem, de az utóbbi időben rengeteget fogytam, szeretném tudni, kb. hány kiló lehetek. Eddig 67 voltam, 173 centivel. A bőr övemen, mely nem új, már nem tágul, mérőszalaggal mérve 10 centit tudnék még húzni. Mennyit fogyhattam, hány kiló lehetek?

2014. nov. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet pontosan megmondani, mert nagyon nem mindegy, hogy valaki egyenletesen vastagodik / vékonyodik, vagy inkább csak pocakra (férfiak) esetleg combra (nők) hízik / illetve abból fogy. Izomból is fel lehet szedni vagy veszíteni úgy súlyt, hogy az a derékon nem változtat.


Én az utóbbi másfél évben híztam 66-ról 75 kilóra (egyenletesen eloszolva) ez jelentett kb. 5-6-7 centit a derekamon és 2 számot a nadrágokban. Szóval, ha egyenletesen fogytál mindenhonnan, akkor az a 10 centi talán lehet úgy 15 kiló? De ez csak elmélkedés.


Már ha biztos az a 10 centi, mert akkor az elég drasztikusnak tűnik...

2014. nov. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg egyenletesen fogytam, többen mondják, de a derekamon/hasamon a leglátványosabb. A 10 centi biztos, mérőszalaggal mértem.
2014. nov. 27. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb ráállni egy mérlegre ?
2015. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!