Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak párt 25 éves...

Hogyan találjak párt 25 éves nőként?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor próbáltam az internetes ismerkedést, de mindig csalódás lett a vége.


Van-e esetleg valakinek ötlete, hogyan ismerkedhetnék?


2014. dec. 11. 21:06
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Átvették? Hol? :)

Kész csoda, a világ 8. csodája ha egy nő kezdeményez.


Az első lépést meg kell tennie valakinek, és abszolút nem ciki, mind két felet elutasíthatják és mostr ne jöjjünk azzal h melyiknek a rosszabb mert felesleges.


Amelyik a bátrabb az lépjen, mert lehet emiatt nem ismerik meg egymást és emiatt nem jön össze egy jó kapcsolat.

2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
sajnálod persze...kényelmesebb ha nem kell kockáztatni tudom
2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Te is valami régimódi lehetsz.
2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Eddig hogy lett pasid?
2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Hát akkor valahonnan turbó maxi önbizalmat kell szereznem, mert az jelenleg a béka s.. alatt van és most nem tudnék odamenni egy pasihoz, aki tetszik, mert ledermednék. :S
2014. dec. 11. 21:50
 26/40 anonim ***** válasza:
de miért olyan sürgős pasit szerezni?
2014. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Nem is kell.Elég ha nem vagy egy flegma pitsa...

Meg légy természetes.Próbálj meg pozitív maradni!Ez minden amit tehetsz.És keres társaságot.Pl. edzés,tanulás,munka,bármi...

2014. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék barátot, mert nagyon egyedül érzem magam és férfi nélkül nem vagyok egész ember. Nagyon hálás vagyok mindazért, amit ideáig elértem (munka, barátok, család), de mégis hiányzik az életemből valami, amitől nem vagyok egész kerek, egy igazi nő.
2014. dec. 11. 22:00
 29/40 anonim ***** válasza:
61%

Az addig oké, hogy legyen kicsit beszédesebb, de ne ő legyen már aki randira hívja a másikat...

Persze ha látsz valakit aki bejön kitalálhatsz valamit, hogy hogyan kerülj közelebb hozzá, utána mosolyogj rá, stb. stb. Azért ha a pasi nem vak, észreveszi, hogy bejön neked és onnantól már sima ügy.


Azzal viszont egyetértek, hogy NEKED is változnod kell. Én ezt mostanában tapasztaltam meg, változtam és pozitív eredménye lett.

Mi baj történhetne ha kicsit jobban megnyílsz valakinek? Nem szakad le az ég, nem fognak kiröhögni, maximum aznap estére megint újra a gyk-t fogod böngészni. Magyarán semmit nem veszíthetsz. Így a semminél mégis több ha próbálsz megnyílni a másiknak. :)

Igen alig két hónapja még én is visszahúzódó voltam és 100%-osan állítottam, hogy a pasi teperjen értem, utána megismertem valakit, aki szintén kicsit visszahúzódóbb akárcsak én, így valakinek lépnie kellett, elengedni meg nem akartam, úgy, hogy félredobtam a büszkeséget... :D Ha rám hallgatsz te is ezt teszed. :)


Újra megkérdezem. Mit veszíthetsz?


20/L

2014. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Valóban nem veszítesz semmit, maximum ha nem jön össze akkro egy kis időre hanyagolod azt az üzletet.


Én sem jártam vissza emiatt egy boltba jó sokáig :)

2014. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!