Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is manapság nem...

Szerintetek is manapság nem lehet könnyen komoly kapcsolatot kialakítani netes társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Hiába regisztrál be az ember akármelyik társkeresőre, nagyon ritkán talál megfelelő partnert. Férfi szemmel legalábbis. Hiába ír akármit, nagyon ritkán kap csak választ a levélre.

Facebookon vannak ilyen szinglis oldalak. Szinglik szigete stb. Ha egy lány/nő kiír valamit, hogy ismerkedne stb, már több 10, 100 lájkot kap, ha még képet is tesz fel, akkor folyamatos a lájkáradat. Viszont ha férfiak írnak akármit, egyet sem vagy csak pár lájk megy.

Azon az oldalon a lányok többsége kapcsolatban van, csak simán beszélgetni szeretne unaloműzésképpen, vagy csak lájkokra vadászik. Ugyan ez a helyzet a társkeresőkön is, vannak akik csak úgy beregisztrálnak. Aztán annyi levelet kapnak, hogy szerencse kell ahhoz, hogy a tiédet egyáltalán elolvassa. Meg sok az olyan profil akik régen léptek be.

Nekem az a problémám, hogy nem járok gyakran társaságba, nem vagyok otthonülős típus sem, vannak egy csomó elfoglaltságom, amivel eltöltöm az időmet.

Legtöbbször meg olyan lányoktól kapok levelet akik messze vannak tőlem.


2014. dec. 11. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
manapság?? soha nem is lehetett xd
2014. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még anno a www.chat.hu oldalon ismertem meg a jelenlegi páromat. Ennek már 13.5 éve. Én hiszem, hogy a mai világban is lehet ismerkedni az interneten, de tény, sok a csaló, az idióta a lúzer. Nagy szerencse kell hozzá, és mindenképpen türelem.
2014. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem még az is probléma, hogy nem pesti vagyok. Ahol sokkal többen vannak ott, sokkal nagyobb az esély.

Egy éve keresek neten párt.

Chat.hun voltam fent de a környékemen van 10 aktív tag kb aki pár héten belül belépett.... ugyan ez van általában a többi társkeresőn is ami nem olyan nagy.

2014. dec. 12. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, 40 éve sokkal könnyebb volt.
2014. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így van benne kihívás, egyedinek kell lenni rohadtul, s akkor van esélyed, ott tényleg verseny van. :)
2014. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába vagy egyedi ha még el sem olvassa az üzenetet mert annyit kap :D
2014. dec. 12. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer regeltem csajként én is, majd, ha lefut a sok hülye, s keveset kap, akkor lehet próbálkozni sztem. Annyira untam azt a sok levelet, h nem igaz, megértem, h nem akarnak válaszolni.


Karácsonykor ugye te se vagy éhes, amikor tele van kajával az asztal? Csak, amikor már egyre kevesebb van, akkor kezd éhes lenni az ember. Na, így van ez ott is. Legalábbis a Karácsony nálam így van tényleg. :)

2014. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem az b sz fel agyilag ,h fizetős majdnem mindegyik... de amúgy egyetértek veled...
2014. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!