Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk/Férfiak! Mi az a viselked...

Fiuk/Férfiak! Mi az a viselkedés ami vonzó számotokra egy buliban? Lányok/Nők! Ti, hogy flörtöltök?

Figyelt kérdés

Mi az amivel egy lány felkeltheti az érdeklődéseket?

Én nem igazán tudok flörtölni, még nem volt barátom és nem tudom, hogy kéne felkeltem egy fiu figyelmét. Nem akarok r*bisnek vagy könnyüvérünek tünni mert nem vagyok.

Tudnátok tippeket adni?

L/18



2014. dec. 12. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani sztem ha vkit nézel egy picit több ideig és veszi a lapot akkor odajön.
2014. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mokyu! ***** válasza:
Mondjuk vele vagy egész buli alatt és bókolsz neki
2014. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szemezel vagy közeledsz a kiszemelt felé :) ha mellette táncolsz vagy a közelében vagy észre fogja venni ;) vagy kicsit menj neki, lépj rá a lábára és kérj elnézést :P onnan már sinen leszel ;) 18f
2014. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 camillelumiere válasza:
kapd el a tekintetét (persze nem azzal a "zaklató" nézéssel hogy akár át is hajthat rajtad egy traktor te akkor is őt nézed), utána ha elkaptad és abban a pillanatban mikor egymás szemébe néztek ejts el egy huncut mosolyt aztán nézz el, majd pár mp múlva ismételd meg. Nem mindig válik be, de igen hatásos tud lenni.:)
2014. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!