Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha rámosolygok...

Miért van az, ha rámosolygok valakire már azt hiszik, flörtölök?

Figyelt kérdés

Veletek is előfordult már, hogy rámosolyogtatok egy ellenkező nemű idegenre az utcán vagy tömegközlekedési eszközön, és bepróbálkozott nálatok, mert szerinte flörtöltetek?

Nem értem, ennyire furcsa, ha valaki mosolyog?



2014. dec. 12. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert sajnos ez manapság nem szokás.
2014. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem szokás idegenekre mosolyogni... mégis miért tennéd??
2014. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
De egy idegenre miért kéne rámosolyogni? Én lehet azt hinném, hogy bolond vagy. :D
2014. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

szerintem is csak a bolondok csinálnak ilyet

a villamoson nem szoktál gőzmozdony hangokat kiadni?

2014. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert a mosoly a flört egyik jele..
2014. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolso :''D am én is annak venném ha rámmosolyogna...idegenekre nem szokás csak úgy :)
2014. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Más lányok meg még arra se mernek rámosolyogni, aki tényleg tetszik nekik. Így olvass a jelekben.... -.-
2014. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mert ebben a búval baxott országban már alig mernek mosolyogni az emberek...ezért kirívóbb lehet ez és bizalomkeltő némelyeknek.
2014. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem 32 fogas vigyort villantok.

Viszont, ha egy olyan emberre rámosolyogsz, akinek láthatóan nem ez a legjobb napja, picit bearanyozhatod neki:) Legalábbis én ezt tapasztaltam, és jó látni, ha miattam egy kicsit jókedve lesz.

2014. dec. 12. 18:19
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
velem is volt hasonló. igaz mi ismertük egymást valamennyire. de azt hitte hogy tetszik nekem mert mosolyogva köszönök neki. de én szinte mindenkinek mosolyogva köszönök. nem tudom miért kell egy mosolyba bármit is belemagyarázni. bár elnézve a sok fapofával élő embert nem csoda ha furcsa egy mosolygós lány
2014. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!