Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha szexkapcsolatban...

Fiúk, ha szexkapcsolatban vagytok egy lánnyal és nem vagytok belé szerelmesek, attól még szoktátok simogatni és szoktatok neki puszikat adni, összebújni vele? Vagy csak szex és ennyi?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoktam.

Ő is kielégít engem, én is igyekszem megfelelni neki + ha jó akkor szeretne jönni legközelebb is :)

2014. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szex volt.
2014. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Haén szexkapcsolatban lennék akkor csupán a szex nem lenne elég, kell egy kis erotika is hozzá, összebújás, stb, de lehet hogy akiről te beszélsz többet is akarna.

21/f

2014. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tettem. Miért ne érezze, érezük magunkat a lehető legjobban?
2014. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal kapcsolatok többnyire fájdalmas véget érnek, mert az egyik fél egy idő után többet akar.

Ha mindkét félben megindul valami, akkor abból hosszú, harmonikus kapcsolat születhet, mert már ismerik egymást egy ideje, de ez az esetek elenyésző %-a. :(

2014. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!