Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baratkent tekint már rám mert...

Baratkent tekint már rám mert nem léptem.2honapig kavartunk,1 szajrapuszi volt 6randi alatt. Megunt. En meg most kezdtem volna nyomulni amikor keso. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Igen, tudom nyomorek voltam es elbactam de meglehetne menteni ezt valahogyan? O azt mondta ma hogy mi baratok vagyunk leszunk. Multheten még nemigy gondolta, csak azota telebeszeltek a fejet.17 f l

nem volt meg baratnom..


2014. dec. 13. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
shemale vagy?
2014. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
Szedj fel egy másik lányt. Mivel mentenéd meg, ha 2 hónap és 6 randi után egy szájrapuszi jött csak össze? Kaptál 2., 3., 4., 5., 6. esélyt, és egyikkel se éltél. Ennyit nagyon kevesen kapnak! Mutasd meg, hogy férfi vagy. Ne törődj vele, csajozz, bulizz, legközelebb csináld jobban. Ha mindenáron Ő kell, ha sikerült kialakítanod magadról egy ennél sokkal tűrhetőbb képet (ez tényleg elég vacak), és büszkén sétálgat melletted egy lány, akkor lehet egy közös baráti buli alatt átkarolhatod férfiasan és megcsókolhatod. Talán, idővel.
2014. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KAVARJ tovább az valo neked nem a szex.
2014. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!