Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 2 evvel fiatalabb...

Tetszik egy 2 evvel fiatalabb lany. Mit tegyek meg?

Figyelt kérdés

Tetszik egy ket evvel fiatalabb lany, aki hatodikos, en most nyolcadikos vagyok. Egy iskolaba jarunk. Sokkal fejlettebb, erettebb a tobbi hatodikasnal. Szerintem ez normalis dolog. Mar penteken csomot beszelgettunk. Mit tegyek, hogyan tovabb?

13/F


2014. dec. 14. 01:28
 1/6 anonim válasza:
77%
Tyűha, pénteken beszélgettetek egy csomót? :) Szerintem beszélgessetek még többet, ismerjétek meg egymást. Aztán majd kiderül, még lehet akármi.
2014. dec. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
menjetek orvoshoz vmi kamu betegséggel, kiír titeket pár napra, azt' délelőttönként tiétek az egész pecó, míg az ősök meg nem jönnek munkából.. a többit rajtatok múlik ;P
2014. dec. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom. Szombaton csak Facebook-on beszelgettunk. Eleg sokat beszeltem mar vele, hogy azt tudom mondani, hogy ismerem. Pl. pont 2 evvel fiatalabb, ua. a kedvenc kajank, tudom miket szeret, miket nem, stb...

Csak az lenne a kerdesem, hogy hogyan tovabb majd azutan?

2014. dec. 14. 01:46
 4/6 anonim válasza:
65%

Hát az, hogy ugyanaz a kedvenc kajátok, meg tudod, miket nem szeret, miket szeret, még nem jelenti azt, hogy ismered :) Egy embert igazán annyira megismerni, amire később párkapcsolatot lehet építeni, elég hosszú folyamat, nem egy délután + néhány facebookos beszélgetés :) Legalább néhány hét, 1-2 hónap folyamatos beszélgetés (persze én elég konzervatívan állok a dolgokhoz).

Hogy tovább? Nem tudjuk. Idővel fog csak kiderülni :) Haladjatok szép lassan előre, majd kiderül, mi lesz belőle.

2014. dec. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. dec. 14. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sokkal fejlettebb, erettebb a tobbi hatodikasnal"


Jo ezt inkabb hagyjuk.


2 evvel fiatalabb? Ne 11 evesekkel kezdjel. Te sem vagy meg olyan nagy.


Noljetek fel, raertek meg parkapcsolatra kesobb.

Majd ha nagyobb leszel megtudod mirol beszelek, ha meg nem is latod igy. :)

2015. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!