Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek neki vagy csak túl...

Tetszhetek neki vagy csak túl gondolom?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik. A barátnőim faggatják egy ideje hogy mit gondol rólam de én a válaszaiból nem tudok ésszerű következtetést levonni.


Például meg kérdezték hogy hogyan jellemezne egy szóval. Erre az mondta hogy: "nem egy átlagos szőke lány." Barátnőim elmondása szerint komoly volt és a nem-et kicsit kihangsúlyozta.

Ez is teljesen átlagosnak hangzik de én nem tudom...Na meg aztán meg kaptam hogy olyan vagyok mint az egyik haverja és hogy kettőnk közül én lennék a másolat.ezt persze csak azért hogy valahogy szívja a vérünket.


A másik az volt hogy ugye mi egy nyári táborban ismerkedtünk össze és barátnőim először megkérdezték hogy a táborban mi volt rólunk az első benyomása.erre mondta viccesen, kicsit túlozva hogy: "mi a p*csának lopkodják a chipset?" (mert persze egész tábor alatt a chips volt az egyetlen kincsük és nekünk muszáj volt valamivel tölteni az időt) Azután arra kérdeztek rá hogy rólam mi volt az első benyomása és teljesen értetlenkedett hogy ő erre mit mondhatna ő ezt nem érti és a földet bámulta szóval még az arcáról se lehetett semmit leolvasni, de állítólag nem volt se ideges, se komoly hanem teljesen normális volt.


Van amikor összenézünk de rám sosem mosolyog vissza csak mintha azt várná hogy sajnáljam, bánatosan néz. Mindenki másra tud mosolyogni csak rám nem...max nagyon ritkán de akkor is csak azért mert hozom a formámat és hülyülök nyilvánosan.

Eleve egy jó ideig fenn állt (vagy áll már nem tudom) a lehetősége annak hogy tetszem neki de mintha azok a gesztusok, amikből ezt megállapítottuk folyamatosan csak fogynának és már nagyon nem tudjuk mi van. Szerintetek? Ezek igazából nagyon apró töredékei az egész történetnek de tudni szeretném hogy valójában ezt hogy kellene felfognom.


2014. dec. 14. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, csak ti lányok bármibe bármit bele tudtok magyarázni.
2014. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most én úgy lefeküdnék veled egy pokrócra.
2014. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy Úgy sem tudta megmondani mi volt az első benyomása hogy barátnőim elkezdtek sorolni tulajdonságokat. Köszönöm a tartalmas válaszokat!
2014. dec. 14. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor se jelent semmit.
2014. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy nem akar semmit? ha úgy néz akkor valamiért haragszik rád szerintem én is ezt teszem ha haragszom valakire
2014. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs oka hogy haragudjon.
2014. dec. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!