Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor mi a helyzet?

Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok, 3 hónapja ismertem meg, teljesen bele estem(ő ezt nem tudja). Folyton viccelődünk egymással, öleléssel köszönünk ( a környezetünkben a fiúk közül csak nekem köszön így) kedves, figyelmes..Sokszor csak úgy spontán elkezdi simogatni a hátam ha a suliban mögöttem ül, és amikor ezt viszonozom örül neki( végigsimítja a kezem, stb.) ha elhívom valahova szívesen velem tart. Mindent megbeszélünk, fb-n is napi szinten irogatunk egymásnak, becézzük egymást, néha drágám-nak is szólít. Legutóbb is behívott a terembe, és hozzám bújva beszélgettünk, de csak a barátjának tart.. :(
2014. dec. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha friendzone, akkor mi csak egy virtuális vállonveregetést tudunk neked felajánlani.
2014. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarul elmondta, hogy a barátjának tart. Mit nem értesz?
2014. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
konkrétan nem mondta, csak ugy vettem le
2014. dec. 14. 19:29
 4/7 Borosta2 ***** válasza:
Erre van egy hivatalos orvosi kifejezés: beszoptad. Tudox mi a különbség a maffia és a friend zóna között? A maffiából kiléphetsz fekete zsákban. Na lényeg a lényeg hagyd a fenébe sose lesz meg.
2014. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek elmongyam neki, hogy mi érzek iránta? nem akarom elrontani a mostani viszonyunkat :/
2014. dec. 14. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Aztán miért nem kérdezel rá tőle konkrétan?Vesztenél vele valamit?Ez így csak egy sejtés részedről.Majd ha a saját szájából hallod,akkor temesd a dolgot!
2014. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Borosta2 ***** válasza:
Naná előbb utóbb kiderül ha meg màs mondja el az még nagyobb gáz.
2014. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!