Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenhol kedves, aranyos...

Mindenhol kedves, aranyos lányok vannak, csak ott nem, ahol épp vagytok. Tapasztalt valaki már ilyet?

Figyelt kérdés
ez ilyen "háborús tudósitás" effektus: azt látod, hogy lőnek, de hogy valakit le is lőnének, olyat sose. TV-ben, mindenhol, más országokban csak kedves, fiatal, csinos lányokat látok. Akárhová kerülök az életben (buli, tanfolyam stb) ennek szinte semmilyen nyoma nincs. Mondták, menj salsázni. Aha... középkorú, ronda, dagadt, büdös nők tömkelege.
2014. dec. 14. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert nem vagyok pasi,viszont én is mindig bunkókkal vagyok körbevéve,aki meg normális,annak van valakije.
2014. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és a könytárat próbáltad már esetleg valami tanfolyam? :D :D :D
2014. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is salsázni járok. Köszönöm a véleményed. 16L
2014. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam beszélgetni, levelezni stb. kedves, aranyos lányokkal, csak semmire sem megyek velük, ha kezdeményezek náluk. Mondjuk az is tény, hogy sok a beképzelt és bunkó a nőszemélyek között is.
2014. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
könyvtárat*
2014. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te rontod el őket. :/
2014. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan, minthogy ha reggel kicsípem magam, szép ruha, stb, akkor aznap csak ronda, bunkó pasikkal találkozok, de ha nem foglalkozok vele, nincs smink, összefogom a hajam, egyszerű ruha, akkor reggeltől estig baromi jóképű csávók vesznek körbe még az utcán is.


Én se értem.

Szerintem az élet ilyenkor röhög rajtam.

2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

előző: ez a vonzás törvénye is lehet.

Csak nem tudom, mivel vonzom be.

2014. dec. 14. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!