Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tapogat engem?

Miért tapogat engem?

Figyelt kérdés
Van egy lány,ha beszél hozzám,mindig ráteszi a kezét a vállamra.Meg volt már,hogy amikor köszön,megölelt.Meg múltkor rámnézett és azt mondta,hogy "életem értelme".Tetszhetek neki?Vagy ő is csak szórakozik velem?

2014. dec. 14. 22:58
 1/7 RRR ***** válasza:
nagyon bejössz neki /elvileg/
2014. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira és akkor kiderül.
2014. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát velem is megesett hasonló, simogatott, ölelgetett a csaj, puszit is adott, dicsérgetett, de én se tudom, mit akart. Elvileg benne lett volna a találkozgatásban, de aztán sose jött össze, mindig volt valami ok, amiért nem tudtunk kettesben lenni. Szerintem hívd el őt valahová, aztán kezdeményezz nála.
2014. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy csak gúnyolódik?
2014. dec. 16. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hosszabb ideig csinálja, akkor nem, ugyanis ha gúnyolódna, de nem érne el nálad semmit, akkor szerintem úgyis ráunna.
2014. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából magasabb nálam és szeret magassarkút hordani.Emiatt félek.Szerintetek nem zavarja?
2014. dec. 20. 22:08
 7/7 anonim válasza:

Bocs! Hány évesek vagytok?

1.

vízszintesen a magasság különbség "kiegyenlítődik".

2.

Ha őt nem zavarja a magassága téged se zavarjon az "alacsonyságod". Vicc nélkül, persze van olyan eset mikor ez nem néz ki jól, de nem ti lennétek az elsők akik boldogan élik le az életüket így is.

3.

Ha neked is tetszik a lány, mit veszíthetsz?

Próbálkozz!

2014. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!