Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha rákérdezek, mit csinál...

Ha rákérdezek, mit csinál szilveszterkor, akkor el fog hívni valahova ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hova menjek szilveszterkor, illetve vannak meghívásaim, de semelyikhez sincs igazán kedvem. Most vagyok ismerkedős szakaszban egy sráccal, aki nagyon bejön, és szerintem kölcsönös a szimpátia, mert párszor már elhívott talizni. Arra gondoltam, megkérdezem, mit csinál szilveszterkor. És mondom neki, hogy én még nem tudom... Ha tetszem neki, akkor el fog hívni aznapra, hogy együtt bulizzunk, nem?

20/L


2014. dec. 15. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen
2014. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elhív, lehet, hogy nem.
2014. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak elhívott találkozni,vagy találkoztatok is?

Szerintem se feltétlen fog elhívni ha megkérdezed tőle..

2014. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ez hülyeseg.
2014. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En is ismerkedo fazisban vagyok egy 20 eves lannyal, ha szoba jon hogy nem tudja hol szilveszterezzen, elhivom bulizni! :)
2014. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!