Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néha nem estek depibe, hogy...

Néha nem estek depibe, hogy sosem találjátok meg a nagy ő-t?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, én 1 éve kaptam meg utolsó visszautasitást. Elfogadom, jól vagyok, sőt volt, hogy már megijedtem, hogy kiszerettem belőle - de van, hogy nagyon magamba zuhanok, egyrészt mert van barátja (meg nemis), másrész oké, hogy ő nem akar engem, de honnét fogok még egy olyan lányt találni, mint ő? A hangja, az öltözködési stilusa, a szemei... hiányoznak.

Igen, volt már ilyen, akkor is azt hittem, hogy "ilyen nem lesz több".


Tehát lányok / pasik, hogy élte át, akinek volt ilyen?


2014. dec. 15. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezen már nem stresszelek, semmi értelme :)
2014. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régebben ilyen voltam, de azóta szerencsére teljesen megváltoztam. Most már nem visel meg, max 1-2 napig kicsit rosszabb kedvem van. Ha ő nem akarta, akkor miért sírjak utána? Majd lesz valaki, akinek én kellek.
2014. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat egy ismerosomnek (aki lany en meg fiu) most "sikerult" szakitania es nem tudja magat tultenni rajta az egy eves kapcsolaton..

Szoval igen, o depresszios en csak azert szoktam mert nekem is kene valaki mert meg soha nem volt..

Ne mondjatok h jojjek ossze vele, messze lakik..


Am 17f (o 15l)

2014. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
van egy lány akibe szerelmes vagyok de nemtudom hogy van e nála esélyem, nemrég biztos volt hogy nem volt esélyem, én ilyenkor nem depis leszek hanem aggresszív, mindent szétb*szok meg ilyenek és akkoriban elég gyakran ittam
2014. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egyszer estem depibe, még mindig tart.
2014. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy Ő nem létezik. Néha beleszeretünk emberekbe, mindenkinek megvan a maga "típusa", amitől nemigen tér el. A szerelem 2 évig tart, akár viszonozzák, akár nem, és változó gyakorisággal jön elő, de mondjuk 5-6 évente. A szerelem nem megoldás az életre, nem szabad ettől várni a totális boldogságot, nézd meg hányan élnek rossz házasságban, fizikai erőszak, megcsalás, alkoholizmus, szeretetlenség, és egykoron ők is szerelmesek voltak egymásba. Ebben a világban semmi sem biztos, csak a folyamatos, örökké tartó változás.
2014. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!