Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ex haverjával szerelem?...

Ex haverjával szerelem? Létezik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
hát szóval van egy exem akivel kb két hónapja lett vége..régóta jóban vagyok a haverjával.nem a legjobb barátja és múlt héten a srác bevallotta hogy szeret..nem mondtam rá semmit csak azt hogy gondolja át mit akar mert nekem is tetszik-oké tegnap találkoztunk és azt mondta hogy ne legyen köztünk semmi a haverja miatt pedig az exemet elvileg nem zavarná..ez mi? most mégse szeret? eddig minden nap írt meg minden csak nem hazudott, meg úgy is viselkedett régóta, szóval ha csak egy gyors dologra kellettem volna neki szerintem már feladta volna mert tudja, hogy nem vagyok olyan lány. És mondtam neki tegnap hogy jó akkor most ne beszéljünk pár napig, de már most hiányzik a beszélgetésünk és erős vágy van bennem, hogy ráírjak de mivan ha azt hiszi nyomulni akarok miután megbeszéltük, hogy nem lesz semmi köztünk mert nem lehet.Oké, tetszik, de tényleg nem lehet ezt szerintem se, csak fáj azért, hogy most lehet megszakadt a barátságunk is..Írjak neki szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben? írhattok üzenetet is:) Köszönöm:)

2014. dec. 15. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a volt barátnőm legjobb barátjával járok.
2014. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A srác most keresi a tökeit. Ha megtalálta, talán keres majd. Tudod, ő azt hitte, hogy ha bevallja, mit érez, azzal egyszeriben megoldódik minden. Egymás karjaiba estek, beszélni se kell többet, happy end. Csak hát nem így történt, és most megbicsaklott az önbizalma.
2014. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig fel kéne fognia, hogy nem tudok úgy szerelmes lenni ha nem ismerem meg egy adott ember minden oldalát vagy hogy is mondjam.Őt barátként ismerem, oké kicsit közeli barátként mert sok dolgon mentünk keresztül, de nem tudtam neki azt mondani, hogy teljes szívemből szeretem.Köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!