Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus vagyok, próbáltam...

Leszbikus vagyok, próbáltam lányokat keresni, de egyik se érdeklődik irántam, már itt is próbálkoztam, jelentkeztek páran, de nem is jelentkeztek utána, kéne egy lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 16:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
Irj,nekem is.Megkerlek.
2014. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A kilences vagyok! Annyian lettünk itt, remélem segít majd valamelyikünk kiverni a fejedből azokat a butaságokat, amivel ide írtál. :) :)

Remélem sorra kerülök én is!! :)))

2014. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Meséljetek már nekem is.
2014. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Írhattok nekem is:)
2014. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit el vagyok havazva - munka és otthon - de amint vége (még pár nap) mindenkinek írok, köszönöm a jelentkezőket!
2014. dec. 19. 22:05
 16/18 anonim válasza:
Nekem is irhat barki aki leszbikus vagy biszex :) 18L
2014. dec. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem is ez a gondom! :(

Írj nyugodtan nekem is meg bárki írhat! :)

16/Bi/L

2014. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Érdekes, én férfiként is tisztában vagyok azzal, hogy van egy ilyen klub Pesten. A google csodákra képes.

A legtöbb az meleg klub, vagy olyan ahova a nőket is beengedik, de főleg férfiak járnak, viszont hálistennek egy azért van, ahol főleg nők kereshetik egymás társaságát. A CAFÉ EKLEKTIKA. De az a durva, hogy az sem kizárólag leszbi klub, mert a férfiakat is beengedik, csak főleg nők járnak oda. Durva, hogy a meleg férfiaknak van vagy 6-7 ilyen klub, a nőknek meg csoda, hogy legalább egy van.

Asszem az is óbudán van, mint a legtöbb meleg klub, de írd be a googliba és kiderül.

Mondjuk ha messze laksz pesttől az cink

2014. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!