Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha "elijesztett" egy...

Lányok, ha "elijesztett" egy amúgy bejövős pasi, nem bántátok már meg?

Figyelt kérdés

Tehát van egy pasi, aki amúgy bejövős, csak elijesztett, mert pl. túl korán mondta ki a "szeretlek" szót. Vagy csak szimplán béna volt.


Nem volt még olyan, hogy átgondoltátok, és arra jutottatok volna, hogy "igen, oké, elcsesztem, nem kellett volna igy reagálni, lehet hogy béna volt, de akkoris..."


2014. dec. 16. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A nőknél ilyen nincs. Csak a rinya, hogy nem kellenek senkinek. :D
2014. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt olyan, és nem bántam meg.

Tudtam már, hogy tetszem a srácnak, akit már korábban is ismertem, és nekem is bejött. Viszont az első nap, amikor közelebb kerültünk egymáshoz, rámzúdította, hogy mennyire szerelmes, stb., és tényleg megijedtem, hogy nem tudok eleget nyújtani cserébe, és hogy nagyon nem passzolunk, mert sokkal kevésbé vagyok érzékeny, mint ő, és én szeretem olyan értelemben nőnek érezni magam, hogy a férfi a lelkileg erősebb. 19l

2014. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dehát ilyet pasik mi is csináltunk már ^^ beképzeljük, hogy "áh úgyse vagyok neki elég jó" és jól megis bánjuk...
2014. dec. 16. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a mondatot nem értem o.O
2014. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!