Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az ami lenyűgöz/tetszik...

Emma69 kérdése:

Mi az ami lenyűgöz/tetszik egy lányban? Mi az ami megfogja a pasikat? Külső, belső és egyebek is jöhetnek

Figyelt kérdés
azt már tapasztaltam hogy szeretitek ha egy lány szereti a sört :) ilyen apró dolgokra is gondolok

2014. dec. 15. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Az is nagyon megkapó, ha szerepel a nicknevükben a 69-es szám, kivéve, ha akkor születtek...

F/20

2014. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam nem a sör a nyerő, hanem az, ha hoznak nekem kesudiót :D

Persze ott a külső is, de lehessen vele beszélgetni is.

2014. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha van minőségi időre és fizikai kontaktusra hajlandósága. Ha szereti a nem elektronikus zenét, és alapvetően értelmiségi típus. Vagy vegyen bort meg cigit, azért se haragszok meg sűrűn. 19/F
2014. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már idősebb vagyok de nekem kb ez tettszene:

Házias, tudjon főzni, gondolkozzon, ne az legyen a minden hogy minél nagyobb okostelefont , mükörmöt stb.-t akarjon.

Tervezzen a jövővel és tegyen is érte.Nem tukmálja a másikra a saját dolgait ha az a másikat nem érdekli.Nem kell mindig mindenáron megmondani hogy a másik mit hogy csináljon.Legyen életre való ne ijedjen meg a problémáktól hanem próbálja megoldani őket , ne halogassa amig a fejére nől.Kinézetre ami nekem fontos : szép arc ápolt külső nem kihívó öltözet. Alakra nem duci de nem is csontsovány. Az hogy szereti s sört vagy más dolgokat amiket én, az teljesen mellékes számomra.Nem kell hogy azt szeresse amit én, de fogadja el. Cserébe én is elfogadom az ő dolgait kedvenc időtöltéseit.

2014. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Söööört?

Hát végülis... :D

Na meg ha szopol rendesen :D

2014. dec. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Külsőt nem tudom leírni, de van egy egyfajta "kombináció" ami egyszerűen elveszi az eszem, annyira bejön, belsőre: Okos, értelmes, lehetőleg ne legyen pláza pcsa, az se baj ha nem rak fel olyan képet facebookra az új zoknijáról amin 50%ban a melle van. Legyen aranyos, megértő, de ha kettesben vagyunk tudjon vad is lenni :)
2014. dec. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

1. ;)

2014. dec. 15. 07:38
 8/15 anonim válasza:
74%
Attól függ, hány éves korosztályból és milyen pasit szeretnél... [link]
2014. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na igen.. kisebb dolgok pedig mindenkinél mások szerintem...Van aki a sört szereti,van aki azt ha főz rá stb stb.. :)


Inkább ilyen általános dolgok kellenének :)

2014. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem az nem fog meg ha egy lány szereti a sört, tekintve hogy én se szeretem mert nem nagyon szokásom inni, de ha van olyan alkalom akkor meg már inkább bor.
2014. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!